ПОРАДИ ЮВЕЛІРНОГО КВАРТАЛУ: як обрати обручки

як обрати обручки

Весілля – одна з найважливіших подій в житті будь-якої людини, до якої довго і скрупульозно готуються. Все повинно бути ретельно продумано і ідеально: від взуття до символу шлюбу – обручок. І якщо одяг залишиться припадати пилом у шафі, як пам’ять, то обручки майбутні чоловік і дружина будуть носити щодня. Кожен день цей важливий атрибут шлюбу буде виступати захистом, символом і окрасою нового статусу молодят. Купити обручки – відповідальне завдання для майбутнього подружжя.

На що варто звернути увагу? Ювелірний Квартал в ТЦ GORODOK Gallery зібрав повну інформацію про це для своїх покупців.

 • Розмір
 • Дизайн
 • Ціна
 • Модні тенденції
 • Забобони

Розмір

Буде досить важко підібрати комфортний розмір без примірки. Пальці рук мають властивість набрякати. Тому підібрати оптимальний розмір в інтернет-магазині – це авантюра. Щоб уберегти свої пальці від ризику бути заручником некомфортного окільцювання, краще витратити час на примірку в ювелірному магазині. А ще краще в торговому центрі, де різноманітний вибір форм, металу, дизайну, а також ювелірних брендів (Столична Ювелірна Фабрика, Срібна Країна, Zarina, Київська Ювелірна Фабрика, Золотий Вік, Aurum). Вирушати на пошуки «свого єдиного кільця» потрібно в спокійному і позитивному настрої.

Дизайн

Якщо раніше вибір був невеликий – широкі обручки або вузькі, то зараз асортимент величезний.

 1. Класичні обручки. Рівна, гладка форма різної ширини. Переваги – доречні при будь-яких подіях і до будь-яких нарядів. Класика поза часом. На свій смак ви можете «погратися» тільки з шириною кільця.
 2. Обручки з гравіюванням. Класичну форму можна прикрасити теплими словами любові на внутрішній стороні кілець. Сховати від зайвих очей сакральне гасло свого союзу. Також це можуть бути дати, малюнки, абревіатура.
  Переваги – класика і оригінальність, персоніфікація своїх головних символів шлюбного союзу.
 3. Обручки оброблені спеціальними алмазними різцями. Завдяки такій обробці досягається рельєфний візерунок, невеликі зрізи, які і створюють ефект мерехтливих алмазів при попаданні на них променів сонця.
  Переваги – візерунок збережеться на довгий час (не вицвіте і не зітреться), початковий дизайн буде радувати тривалий час.
 4. Рельєфні кільця. Різних форм – від імітації каменя, закінчуючи хитромудрим візерунком.
  Перевага – вони універсальні: підійдуть і чоловікам, і жінкам.
 5. Дизайнерські обручки зі срібла. Наші предки обмінювалися кільцями на весіллі зі срібла, наділяючи його цілющими властивостями. Срібло – благородний метал. У сучасному світі у нас є прекрасна можливість вибрати виріб зі звичайної класики або з різноманітності самих цікавих дизайнерських рішень. Якщо ви вірите в традиції предків, зверніть увагу на дизайнерські кільця зі срібла.
  Переваги – незвичайний метал, оригінальні дизайнерські рішення.
 6. Обручки з камінням. Це може бути розсип каменів на чоловічому, а один великий камінь – на жіночому. Або навпаки, це вже справа смакових переваг. Не обов’язково обмежуватися королем каменів – діамантом. Можете підібрати і напівдорогоцінний комфортний для вас камінь: бірюза, корал, сапфір, бурштин і т.п. Якщо ви відчуваєте магічну підтримку конкретного каменю, то безсумнівно необхідно додати його в обручки.
  Переваги – оригінальність, безліч варіантів дизайну, магічна підтримка.
 7. Використання декількох сплавів золота. Це переплетення декількох сплавів золота, наприклад, жовтого або рожевого, білого і жовтого, розкіш чорного і жовтого. Деякі молодята в такому переплетенні бачать символізм – об’єднання своїх двох життів в одну спільну.
  Переваги – символізм, оригінальність.
 8. Поєднання обручки з кільцем для заручин. Ця тенденція прийшла до нас з Європи і США. І все більше і більше завойовує увагу наречених. Комплект, як правило, виконаний з одного сплаву металу і перегукується камінням, утворюючи гармонійну пару кілець.
  Переваги – зручно носити в повсякденному житті на одному пальці і можливість постійно носити кільце для заручин, а не залишати його припадати пилом в скриньці до святкових виходів.
 9. Кільця як у знаменитостей. Якщо у вас є кумир, ікона стилю, то чому б не повторити головну коштовність селебріті?! Наприклад, легендарну весільну обручку з сапфіром принцеси Діани. Безперечно, таке бажання зможе втілити ювелір на замовлення або ж ви можете купити його у всесвітньо відомих брендів. Але доведеться викласти кругленьку суму.
  Переваги – втілення мрії.

Ціна

Сучасні технології надають вибір нам всіляких варіантів – від бюджетних до преміальних. Хвала прогресу!

Бюджетні – це дуті вироби з золота, срібло з позолотою, використання штучно вирощених каменів, які повністю імітують блиск сапфірів і діамантів.

Преміальні – продукція всесвітньо відомих брендів (Tiffany, Damiani, Bulgari); кільця, виготовлені у ювеліра за індивідуальним замовленням; кільця з використанням дорогоцінних каменів.

Впевнені, що ви зробите свій вибір в Ювелірному Кварталі в ТЦ GORODOK Gallery, де досвідчені консультанти зорієнтують по співвідношенню ціна/якість.

Модні тенденції

Жовте золото – це класика. Але якщо ви слідкуєте за модними тенденціям, то сміливо вибирайте інші кольори золота. Особливо будуть актуальні чорні обручки з золота, покриті родієм відповідного кольору, титаном або карбоном. Рожеве золото також заслуговує увагу модниць, як і каміння рожевого кольору.

Ну і безперечний зарубіжний тренд, це вищезгадане кільце для заручин + обручка.

Молодята роблять весілля для себе, і ця позиція переходить і в ювелірні вироби. Не варто обмежувати себе тільки золотим металом. Найголовніше, щоб в обручках було присутнє самовираження. Кільця складної форми, кільця пазли або звичайна класика – всьому є місце. Головне, щоб відгукувалося в серцях молодих.

Забобони

Раніше вважалося, що обручки повинні бути рівної і гладкої форми, тоді і сімейне життя буде спокійне та безтурботне.

Кільця повинні бути з нового, не переробленої металу, так як вважається, що метал несе енергетику попередніх господарів. Тому фамільні кільця можливо використовувати, якщо предки прожили щасливе і безтурботне сімейне життя.

Якщо кільця багаті на прикраси і дорогоцінне каміння – то молодих чекає достаток і розкіш.

Але забобони та прикмети – це особиста справа кожного. Як і дизайн головного символу союзу пари.

Тому йдіть за покликом серця і будьте щасливі!!!

Різноманіття моделей обручок можна побачити в магазинах Ювелірного Кварталу, обрати, приміряти чи замовити власний дизайн у майстерні авторських дорогоцінних прикрас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *