AURUM

Ювелірна мережа Aurum – один з найбільших українських рітейлерів ювелірних виробів. Понад 60 виробників представляють свою ювелірні прикраси в магазині Aurum. Всі вироби різноманітні, не схожі, оскільки їх створювали творці з різними характерами, техніками, поглядами. Вишуканий асортимент, здатний задовольнити побажання кожного клієнта – основна філософія бренду, яка дарує безмежну свободу вибору. Завдяки копіткому підбору з кращих, цікавих колекцій ювелірних фабрик України, ви поринете в багатогранний світ ювелірних прикрас на будь-який смак, будь-яке святкування і, що важливо, фінансові можливості. У магазині Aurum ціни починаються від 200 грн.

Величезний асортимент виробів з дорогоцінних металів класичного і сучасного дизайну, а також ювелірні прикраси із вставками з дорогоцінних, всіх видів напівдорогоцінних і штучних каменів.

Вишуканий ювелірний асортимент не залишать байдужим жодного клієнта. Ви без зусиль зможете підібрати для себе ювелірні прикраси. Різноманітність сережок, всіляких підвісок, кулонів і каблучок вразить і приємно здивує шанувальниць ексклюзивних ювелірних прикрас. У моделях використовуються діаманти, смарагди, рубіни, олександрити, сапфіри, топази, гранати, цитрини й інші.

Також в мережі магазинів «AURUM» представлені аксесуари для чоловіків – запонки, персні, затискачі й шпильки для краватки, виконані із золота і срібла з дорогоцінними каміннями.

Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і комфортну атмосферу при виборі ювелірних виробів. Компанія «AURUM» постійно вдосконалює і розширює модельний ряд!