zarina

ZARINA

Ювелірний дім ZARINA – це перший діамантовий ювелірний бренд України, який в 1998 році заснувала Наталія Нетовкіна для українських жінок. Бажаючи дати можливість самовираження за допомогою ювелірних прикрас, гарантуючи прекрасну якість і бездоганний стиль, демонструє свою безмежну повагу і любов. Унікальні колекції, які вирізняються з-поміж безлічі цікавими сучасними рішеннями в класичному огранюванню. Переплітаючи в ювелірні візерунки, дивовижні фарби й дари природи: чорні діаманти й біле золото, коньячні й білі діаманти, рубіни, сапфіри, діаманти рожевих відтінків, біле і рожеве золото. Те, що раніше вважалося ексцентричним, ювелірні майстри ZARINA трансформують в трендові вишукані прикраси. Безумовно, у ZARINA є смак і фірмовий стиль. Одягаючи прикраси бренду Ви будете виграшно виділятися з натовпу індивідуальністю, тонким стилем, надзвичайним шармом.

У кожній колекції є свій меседж, свій настрій.

  • ZARINA YOU: "Моя цінність – мій настрій". Яскраві прикраси для молодої аудиторії. 

  • ZARINA STORY: "Моя цінність – мої історії". Сентиментальні прикраси для романтичних і чуттєвих натур, за кожною з цих прикрас — особлива подія або історія.  

  • ZARINA CREATIVE: "Моя цінність – моє хочу!" Ювелірні вироби для творчої аудиторії. 

  • ZARINA JEWEL: "Моя цінність – любов до себе". Прикраси, що підкреслюють винятковий статус власниці і ніколи не вийдуть з моди. 

  • ZARINA FINE: "Я і є цінність". Справжні витвори ювелірного мистецтва, деякі з них абсолютно унікальні і існують в одиничному екземплярі. 

Зарядіться ювелірним натхненням в фірмовому магазині ZARINA.