Столична Ювелірна Фабрика

Тонким цінителям витончених ювелірних прикрас чудово знайома продукція «Столичної Ювелірної Фабрики». Починаючи діяльність в 1977 році з виробництва ексклюзивних прикрас на замовлення, компанія завоювала довіру завдяки:

  • індивідуальному підходу до клієнта;
  • використанню якісних дорогоцінних матеріалів і каменів;
  • непохитній якості.

Згодом з майстерні виросла фабрика, але особистий підхід зберігся. Зараз модельний ряд налічує близько 500 000 найменувань, що дає можливість задовольнити найрізноманітніші вимоги по дизайну, стилю, використанню коштовних або напівкоштовних металів і каменів, вартості. У вас не виникне великих труднощів вибрати пам’ятний подарунок або побалувати себе ювелірною прикрасою.

Також ви можете персоналізувати прикраси. Протягом трьох днів майстри ювелірної фабрики впораються з розміром виробу, кольором золота або вставки. Послуга гравіювання займе від десяти днів.

У фірмовому магазині «Столична Ювелірна Фабрика» ви зможете здійснити вигідний обмін золотих і срібних прикрас. Прекрасна можливість оновити ювелірний гардероб сучасними виробами.

Уважний консультант зорієнтує щодо умов обміну і варіантів оплати: розстрочка, кредит, оплата частинами.

Для компанії «Столична Ювелірна Фабрика» важливий і цінний кожен клієнт. Побажаннями й мріями споживачів компанія надихається, створюючи чарівний світ коштовностей.