Правила поведінки під час повітряної тривоги в ТЦ GORODOK Gallery

Дорогі друзі, наші відвідувачі та працівники!

Маємо для вас важливу інформацію про правила поведінки під час повітряної тривоги в ТЦ GORODOK Gallery.

Якщо, перебуваючи в торговому центрі, ви чуєте з гучномовця голосове повідомлення про початок повітряної тривоги, вам необхідно якнайшвидше вийти з будівлі і пройти до найближчого укриття.

Це – підземний перехід біля виходу з торгового центру на проспект Степана Бандери (50 м від ТЦ) та станція метро «Почайна» (300 м від ТЦ).

Сирени включаються при загрозі авіанальоту чи ракетного удару, від початку сигналу до атаки може пройти від 10 хвилин. Тому покидати будівлю потрібно швидко, але спокійно, не заважаючи іншим людям при виході.

Залишаючись в будівлі під час повітряної тривоги, відвідувачі та працівники наражаються на ризик загрози життю та здоров’ю внаслідок руйнування важких конструкцій, падіння стелажів, уламків скляних елементів вітрин.

Зверніть увагу, що перебування на парковці біля Торговельного центру також може бути небезпечним, адже елементи конструкцій відлітають на значну відстань і можуть завдати неабиякої шкоди.

Ми дбаємо про безпеку відвідувачів та працівників і наполегливо просимо не ігнорувати сигнал повітряної тривоги, залишаючись в сховищах до його офіційної відміни.

Після закінчення повітряної тривоги ви можете повернутися до Торгового центру і продовжити свої справи.

Бережіть себе та близьких, все буде Україна!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *