Дорогоцінна Україна

Цьогоріч літо в Україні – не про пляжний сезон, а про єдність і боротьбу. Всі ми щодня мріємо про вільну країну і завершення війни. Та не лише мріями ми крокуємо до спільної мети. Хтось сьогодні в лавах ЗСУ або ТРО виборює нашу свободу, хтось волонтерить, або ж – активно працює на користь української економіки. Компанія AURUM не залишається осторонь і виділяє частини прибутку на потреби військових та жителів деокупованих територій, яких з часом має ставати більше, доки вся Україна не звільниться від загарбників.

Разом з тим, всі ми – просто люди, які кохають й іноді дозволяють собі маленькі радості у вигляді пам’ятних подарунків рідним, або ж у пошуках обручок для ніжної події в житті двох. У ці хвилини дійсно важливо, що ювелірна мережа, де ви купуєте всі ці приємності, пропонує вигідні умови та знижки, а також підтримує українську армію не лише словом.

Акція “Дорогоцінна Україна” триватиме у всіх магазинах мережі AURUM з 1 червня по 25 серпня 2022 року.

За її умовами, ми пропонуємо знижку до 22% на золоті прикраси (за винятком прикрас зі вставками дорогоцінного каміння), на срібні прикраси, ікони, обереги, дитячі подарунки, за виключенням виробів із фіксованими цінами, що відмічені кольоровими стікерами та бірками. Дисконт клієнта діє.

Також надається знижка до 21%  на всі золоті прикраси зі вставками дорогоцінного каміння, за виключенням виробів із фіксованими цінами, що відмічені кольоровими стікерами. Дисконт клієнта також діятиме.

Для наших дорогих Захисників-військових компанія AURUM дарує додаткову знижку 5%, що додається до вищезазначених акційних знижок (окрім уцінених виробів з фіксованими цінами).

Компанія AURUM може вносити зміни в умови та терміни застосування вищезазначених цінових пропозицій та знижок, зважаючи на перебіг військових дій в Україні.

 

Прямуємо до Перемоги разом!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *