Візьміть участь в безпрограшному розіграші і гарантовано отримайте ПРИЗ!

Візьміть участь в безпрограшному розіграші і гарантовано отримайте ПРИЗ!

Рекламно-маркетингова акція з розіграшом призів (далі «Розіграш» або «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги споживачів до ТЦ «GODOK GALLERY», м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 23 (далі – «ТЦ» чи «Торговий центр») і збільшення відвідуваності Торгового центру.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

 1. Строки і місце проведення

 • Розіграш проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.
 • Строк проведення 18 вересня 2021р. з 12-00 до 17-00.
 • Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час, строки та умови проведення Розіграшу, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY ” www.gorodok.ua.
 1. Умови участі

 • Участь у Розіграші мають право брати повнолітні покупці, які 18.09.2021р. здійснили покупки в будь-якому з магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», на суму одного чеку не менше 1000,00 грн. (однієї тисячі грн.).
 • Кількість товарів у чеку не обмежена.
 • Кількість чеків, з якими покупець має право взяти участь в Розіграші, за умови, що чеки відповідають умовам, визначеним п.2.1. цих Правил, не обмежена.
 • Для участі в Розіграші покупець повинен звернутись до промоутерів акції, які заходяться в приміщені Торгового центру, на святковому стенді при входів ТЦ, та пред’явити чек, що відповідає умовам, визначеним в п.2.1. цих Правил.
 • Промоутер робить на чеку відмітку про участь в Рекламній акції та надає учаснику можливість вибрати взяти участь у безпрограшному розіграші за допомогою лототрону.
 • Учасник отримує виграш у промоутера або за стійкою видачі виграшів, відповідно до вказівки промоутера.
 • Один чек може бути зареєстровано для участі в Розіграші лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.
 1. Право на участь Рекламній акції

 • Право на участь в Розіграші мають повнолітні учасники акції, за наявності документу, що посвідчує особистість та оригіналу чеку, що відповідає умовам п.2.1. цих Правил.
 • У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.
 • У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних підприємств що надають послуги в ТЦ, підприємств та організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов’язаним з ними особами та членами їх сімей.
 • Промоутер має право відмовити покупцю в участі в Розіграші, в разі порушення ним цих Правил, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником цих Правил проведення Рекламної акції.
 1. Призи у Розіграші

 • Призи у Розіграші надаються партнерами ТЦ «GORODOK GALLERY».
 • Під призом мається на увазі право покупки за 1,00грн в т.ч. ПДВ.
 • Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо не допускається.
 • Кількість призів обмежена.

Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами; не ознайомлення з призовим фондом і умовами їх отримання; не можливість отримання призу учасником акції у зв’язку з відсутністю оригіналу чеку, документу, який посвідчує особу та /чи інших порушень цих Правил.

Беручи участь у Рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, контактних та інших персональних даних з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Рекламна акція не є послугою у сфері грального бізнесу.

Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *