Умови акції 01.11.2021

Рекламно-маркетингова акція з розіграшем призів Містичний розіграш (далі «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги споживачів до ТЦ «GODOK GALLERY»

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

1. Строки  і місце проведення Рекламної акції

 • Рекламна акція проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.
 • Строк проведення акції з 10:00 18 жовтня до 10:59 1 листопада 2021 р.
 • Розіграш ПРИЗІВ буде проводитися  01.11.2021р. об 11:00 в онлайн форматі в прямому ефірі в профілі ТЦ “GORODOK GALLERY” (далі – ТЦ) в соціальній мережі Instagram: gorodok_gallery
 • Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки  проведення розіграшу, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

2. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції

 • Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно:
  • Здійснити покупку в будь-якому магазині ТЦ в період з 18 до 31 жовтня 2021  від 1000 грн одним чеком.
  • Зареєструвати чек на стійці реєстрації на центральному вході ТЦ GORODOK Gallery 23, 24, 30, 31 жовтня  2021р.
  • В акції беруть участь чеки з будь-якого магазину у ТЦ «GORODOK Gallery» на суму від 1000,00 гривень, які були отримано під час покупок, що були здійснені з 10:00 18 жовтня до 20:00 31 жовтня.
 • Зареєстрований учасник акції бере участь у розіграші,  що проводиться в рамках Рекламної акції, за умови дотримання строків реєстрації та інших умов, передбачених цими правилами.
 • Учасник Рекламної акції може зареєструватись для участі в акції необмежену кількість чеків, що відповідають умовами акції.

3. Право на участь  Рекламній акції

 • Право на участь в розіграші в рамках Рекламної акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції.
 • У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.
 • У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов’язаними з ними особами та членами їх сімей.
 • Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції та/або анулювати статус Головного переможця та відмовити у вручення Головного призу в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції. Організатор Рекламної акції не зобов’язаний надавати пояснення та/або підтвердження порушення правил учасником акції.

4. Призи Рекламної акції

 • Призи Рекламної акції надаються партнерами «GORODOK GALLERY».
 • Під призами мається на увазі право викупу  виграшу за 1,00 грн в т.ч. ПДВ.
 • Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо, не допускається.
 • Організатор Рекламної акції має право змінити кількість або склад призів, що розігруються, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (www.gorodok.ua).
 • Кількість призів є обмеженою.

5. Порядок проведення розіграшів 

 • Розіграш призів проводиться серед зареєстрованих учасників Рекламної акції,
 • Визначення учасників, які отримають право на отримання призу (далі – Переможці), здійснюється шляхом  випадкового вибору анкет учасника акції через сайт RANDOM.ORG
 • Розіграш відбудеться 1 листопада у прямому ефірі на  сторінці ТЦ в Instagram об 11:00.
 • Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінках наших соцмереж. Слідкуйте за оновленнями.
 • Результат розіграшу оголошується через 1 робочий день після проведення розіграшу на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (www.gorodok.ua) а також у профілях ТЦ “GORODOK GALLERY” в соціальних мережах: Instagram: gorodok_gallery
 • Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
 • Головний приз вручається в ТЦ в погоджений з переможцем час, особисто, за наявності документу, який посвідчує особу.

Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; неможливість отримання призів  розіграшу відповідними Переможцями розіграшу у зв’язку з відсутністю коду-підтвердження учасника акції (в електронному чи роздрукованому вигляді) та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований, документу, який посвідчує особу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Факт заповнення анкети на участь в розіграші учасника Рекламної акції на сайті        означає повну згоду учасника з усіма правилами проведення Рекламної акції, а також згоду на використання, зберігання і обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», з маркетинговими, а також іншими цілями, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом їх передачі третім особам).

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *