Благодійна виставка картин Михайла Заворотнього “Чи мріяли ви літати?”

Коли: 23 грудня 2023 – 23 січня 2024
Де: GORODOK Gallery, просп. Степана Бандери, 23, 2-й поверх
Український художник – графік, ілюстратор, роботи якого подорожують виставками по Україні та Європі, а одна з картин навіть зберігається в колекції зірки «Гри престолів» Джека Глісона. Автор картин, кожна з яких – метафорична історія про певний бік життя людини. По-справжньому творча людина. Все це – про Михайла Заворотнього, благодійна виставка якого відбудеться у GORODOK Gallery.
Розмірковуючи про сенс цієї події і картин, що представлятимуться на ній, художник ділиться своїми думками:
«Життя дивовижне. Буває, що воно сумне та трагічне. Але здебільшого все ж різноманітне і яскраве. Останнім часом строкатість та гострота життя сприймаються особливо тонко. Всі ми разом і кожен із нас особисто по-своєму сприймають свою сутність, свій шлях, виклики та метаморфози.
Приходячи до сплутаності відчуттів та неоднозначності своєї реальності, підсвідомо народжуються образи, що з часом набувають чітких обрисів у картинах:
…нестримне бажання відірватися від тяжкої тілесності землі і, розправивши крила духу, ширяти у бездонній височині небес.
…стосунки з рідною душею, що йдуть шляхом солодкого пошуку, або перероджуються у нове життя.
…філософські роздуми про сутність цього світу і визначення свого місця в ньому.
…прискіпливе дослідження своєї душі.
Все це окремо та все разом відображають мої роботи. Спробуйте відтворити діалог з ними у своїй уяві. Спробуйте відчути – чи цікаво відповідати на питання, що задає картина? Чи зможете ви зазирнути у себе? Чи є у вас справжня мрія? Чи мріяли ви літати?..»
На виставці буде представлено 43 робіт автора, 18 з яких – абсолютно нова серія, створена за часів повномасштабного вторгнення. Усі картини виставки будуть в продажі. 20% від продажів буде передано до Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. Пирогова.
Вхід на виставку – вільний.
Час роботи виставки: 11:00 – 19:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *