Безкоштовне велике різдвяне свято “Легенда Городинича”

Чи знали ви, що поруч з ТЦ GORODOK Gallery протікає легендарна річка Почайна, в якій князь Володимир хрестив киян в 988 році? Саме на берегах цієї річки оселився стародавній змій-дракон Городинич, який проживає в печері під ТЦ вже багато сторіч. За легендою, за стільки років Городинич накопичив безліч скарбів, які сховані в його печері. А ще останні роки Городинич страждає від нападів шопоголізму, купуючи все, що йому подобається в ТЦ GORODOK Gallery. Цього року він вирішив поділитися своїми скарбами з тими, хто виконає його завдання, пройшовши його улюбленими магазинами в ТЦ. Ми запрошуємо всіх доєднатися до пошуку скарбів, а на завершення всіх чекають подарунки від Городинича.
Також на дітей очікують майстер-класи зі створення власної ялинкової іграшки та з розпису пряників. А якщо ваша дитина хоче перетворитись на казкового героя – аквагрим до ваших послуг!
Батьки не будуть нудьгувати, поки діти зайняті у квесті, вони зможуть купити подарунки близьким або виграти їх у конкурсах від Санти. А в фіналі виступить запрошена зірка – Олена Тополя, яку всі знають, як Alyosha.
Що буде на святі?
12:00-18:00 різдвяний ярмарок майстрів
13:00 початок святкової програми на LED сходах
13:00-16:00 безкоштовні майстер-класи для дітей
13:00-16:00 аквагрим
13:00-16:00 миттєве фото із крутезними фонами
13:30-15:00 великий театралізований квест із супер подарунками
13:30-15:30 розіграш подарунків
15:00-15:30 танцювальний майстер-клас із казковими героями
15:40 спеціальний гість – Олена Тополя (Alyosha)
Купуючи подарунки рідним на свята та смаколики до святкового столу – не забуваємо і про донати на ЗСУ. Всі наші свята завжди направлені на благодійність, цього разу ми збираємо на протези на військових.
23 грудня велике різдвяне свято “Легенда Городинича” – магічна атмосфера та казкові враження гарантовані!
Всі заходи на святі безкоштовні за умови реєстрації. Реєстрація:  https://forms.gle/Vk9EaG5pkZPStVWy5
Де: пр-т Степана Бандери, 23, ТЦ GORODOK Gallery
Коли: 23 грудня з 13:00 до 16:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *