ПОРАДИ ЮВЕЛІРНОГО КВАРТАЛУ: ювелірні вироби для чоловіків

ювелірні вироби для чоловіків

Що таке ювелірна прикраса? – Пам‘ятна, елегантна, індивідуальна річ, що залишається з власником довгі роки чи навіть все життя. Вона може вмістити в собі сакральний сенс, згадку про пам‘ятну дату, незримий дотик любої серцю людини.

Чоловічі ювелірні прикраси – це окремий великий розділ ювелірного мистецтва і чудова можливість зробити цінний подарунок коханому, батьку, сину, другу, шефу. Чоловічі прикраси визначають стиль, додають образу статусності та елегантності. Нерідко вони несуть у собі прихований сенс та стають своєрідним оберегом чи талісманом для свого власника.

Види ювелірних виробів для чоловіків

Думаючи про чоловічі ювелірні вироби, здебільшого, спершу приходить на думку образ каблучки або печатки. Однак цим асортимент у ювелірному магазині не обмежується! Сьогодні на полицях представлений великий вибір чоловічих прикрас на різний смак та гаманець. Основні з них:

  • Каблучки. Дійсно, всі види каблучок є найпопулярнішим видом чоловічих ювелірних виробів, серед них класичні варіанти, з різних металів, обручки та усі види печаток. Чоловічі каблучки можуть бути як з дорогоцінними каменями, так і без, також зараз є популярними вироби з емаллю.
  • Браслети. Ланцюжок або браслет, обрамлений дорогоцінним каменем,завжди буде не видному місці і нагадувати про урочисту подію. Чудово підійде для чоловіків, що не люблять каблучок, але для яких є важливим вишуканість образу.
  • Запонки. З появою ґудзиків на манжетах, запонки стали більш рідкісним аксесуаром для чоловіків, однак вони не вийшли із вжитку, а перейшли в клас елегантних або урочистих елементів. Красиві чоловічі золоті прикраси на манжетах наповнять шармом будь-який діловий або вечірній образ, підкреслять характер та хороший смак чоловіка. Запонки – це класика, що не вийде з моди.
  • Ланцюжки і підвіски. Чоловічі прикраси на шию так само популярні, як і браслети. Ланцюжок з дорогоцінного металу або підвіска чудово доповнює образ та виглядає дуже стильно. Такі ювелірні прикраси для чоловіків можна поєднувати з різними стилями та носити щодня. Якісний ланцюжок стане невід’ємним доповненням до хрестика або медальйона, що для багатьох чоловіків є важливими символами.
  • Сережки. У Ювелірному Кварталі для вас відкритий великий асортимент чоловічих сережок, або сережок унісекс. Такі сережки відрізняються стриманістю та лаконічністю, однак яскраво підкреслюють харизматичність свого власника. Також гарним особистим подарунком стануть сережки для пірсингу, якщо чоловік його носить.

Види ювелірних виробів для чоловіків

Як обрати ювелірну прикрасу для чоловіка?

Чоловічі прикраси зі срібла, золота або платини стануть чудовим пам’ятним подарунком для багатьох приводів. Найчастіше такий подарунок роблять на день народження, ювілей, річницю весілля або з приводу народження дітей чи онуків. Такий подарунок також буде доречним, якщо ним ви хочете ознаменувати важливий етап у житті, якесь особисте досягнення.

Однак ювелірні вироби для чоловіків – це дуже особистий подарунок, і, аби він приносив своєму власнику радість та тепло у серці та залишився з ним на довгі роки, варто дуже ретельно підійти до вибору і врахувати багато факторів про самого чоловіка. Адже усі ми різні і потребуємо індивідуального підходу.

Що ж варто враховувати при виборі?

Привід та ціну подарунка

Існують універсальні прикраси, що чудово підійдуть для будь-якого приводу: запонки, ланцюжки, дорогоцінні ручки. Деякі прикраси, такі як каблучки або підвіски, є більш особистими та підходять для подарунків коханій людині, другу або батьку на день народження чи річницю. Звісно, якщо ви давно знаєте людину, можете підібрати щось більш унікальне і урочисте, тоді можна обрати гарну каблучку або браслет як подарунок бізнес-партнеру або шефу на ювілей від колективу.

Важливо також визначитися з ціною. Звісно, роблячи подарунок, дуже хочеться вразити отримувача, однак занадто дорога річ може змусити почувати себе незручно людину, що не має високого доходу або з якою ви не близько знайомі. Так само прості та недорогі чоловічі прикраси стануть недоречним подарунком для високопосадовця, бізнесмена, коханого чоловіка – тоді варто обрати щось більш цінне.

В цілому, ювелірні прикраси для чоловіків є універсальним урочистим подарунком, що добре підійдуть для відзначення будь-якої важливої події.

Як обрати ювелірну прикрасу для чоловіка?

Індивідуальні заміри

Захоплені шопінгом, ми часом можемо забути про таку важливу деталь, як індивідуальний розмір людини, що отримує подарунок. Спробуйте дізнатися розмір каблучки, браслета або ланцюжка на шию, який носить зазвичай чоловік. Якщо ж це зробити неможливо, краще обрати такі прикраси, розмір яких не є критичним, наприклад, запонки. Також це може бути браслет чи підвіска з регульованим розміром.

Особистість та характер чоловіка

Посада, стиль життя, вік, статус і характер – все це важливо враховувати при виборі, оскільки такий особистий подарунок має максимально пасувати тому, хто його отримує.

Діячеві мистецтва, творчій або навіть екстравагантній особистості варто обрати виріб з цікавими некласичними формами, дорогоцінними каменями або інноваційним дизайном з останніх колекцій, що підкреслить креативність та безпосередність отримувача презенту.

Для молодих сучасних людей краще робити подарунки з ювелірного відділу, що відрізняються мінімалізмом та практичністю, можуть пасувати під щоденні образи або не ускладнювати вихідний костюм. Варто звернути уваги на чоловічі срібні прикраси без оздоблення або з додаванням емалі.

Для людей старшого віку, високої посади варто, при можливості, обрати прикраси із дорогих матеріалів: ювелірні вироби для чоловіків із золота або платини, з оздобленням дорогоцінними каменями, такими як діамант, сапфір, рубін тощо. Доречними будуть каблучки, запонки, годинники, дорогі колекційні ручки.

Особистість та характер чоловіка

Стиль та смак винуватця урочистості

Іноді одного знання віку, характеру та сфери діяльності може виявитися недостатньо – всі ми різні та потребуємо індивідуального підходу. Зверніть увагу, як одягається чоловік, яким речам надає перевагу, особливо аксесуарам і дрібничкам: мінімалістичним чи зі складними формами, з каменями чи без, з якого металу, якого кольору і так далі. Саме в увазі до деталей проявляється найбільша турбота і, якщо ви будете спостережливими, зможете підібрати дійсно той подарунок, що залишиться в серці надовго.

Підібрати ідеальний презент і отримати в процесі шопінгу задоволення буде дуже просто у Ювелірному Кварталі ТЦ GORODOK Gallery – саме тут великий вибір на будь-який смак!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *