Як вигідно придбати техніку у період Чорної п’ятниці. Прості поради від дизайнера.

черная пятница ТЦ GORODOK Gallery

ТЦ GORODOK Gallery вже повним ходом готується до Чорної п’ятниці.

Тому ми заручилися підтримкою дизайнера Анастасії Кучеренко та зібрали прості поради щодо вибору техніки до Чорної п’ятниці.

Консультант в магазине техники

Як не помилитися з покупками? Та чи варто взагалі купувати побутову техніку у цей день? Побутова техніка входить до списку топ категорій товарів, на які в Україні, в період Чорної п’ятниці, бувають хороші знижки. Для того, щоб убезпечити себе від імпульсивних покупок, варто дотримуватися простих правил:

  1. Обмежте бюджет. Визначте собі комфортний максимум, який ви готові витратити на цю категорію товарів.
  2. Залежно від бюджету складіть перелік необхідних предметів техніки. Можна проаналізувати поточний стан вашої робочої техніки, подумати, що найближчим часом може вийти з ладу або що «морально» застаріло та за функціоналом не відповідає вашим бажанням та потребам.
  3. По кожному предмету техніки складіть список конкретних моделей, між якими ви обираєте. Це спростить порівняння та заощадить час. Довге ходіння магазинами швидко втомлює. А ще такий список допоможе предметно вести діалог із продавцями консультантами. На сайтах багатьох магазинів можна порівняти товар за загальними характеристиками або лише за відмінностями.

  1. При виборі керуйтеся тим функціоналом, яким ви реально користуєтеся або який плануєте використовувати (якщо не використовували раніше та шкодуєте). Немає сенсу переплачувати за +5 програм мультиварки, якщо ви ніколи не готуєте ці види страв.
  2. Якщо остаточного вибору не зроблено, то запишіть свої запитання, щоб можна було задати їх консультанту в магазині та нічого не забути. Можна прочитати відгуки на сайтах, але пам’ятайте, що вони не завжди об’єктивні. У різних людей можуть бути різні вимоги та досвід експлуатації. Має сенс звертати увагу на відгуки, якщо якісь із них регулярно повторюються. Швидше за все це означає, що багато користувачів, з різними потребами, і в різних місцях, найімовірніше зіткнулися з однією проблемою.

  1. Зручно робити такі покупки оффлайн. Ніщо не замінить враження від реального об’єкта, коли можна на дотик оцінити покриття, перевірити функціонал, легкість відчинення дверей та інше. Якщо ви обов’язково хочете побачити техніку наживо перед покупкою, переконайтеся, що дана модель представлена ​​у виставковому залі магазину.

Усім зважених та приємних покупок!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *