Виставка каміння “України самоцвітна”

Що: Виставка каміння “України самоцвітна”
Де: Gorodok Gallery, 1 поверх, коло ювелірного кварталу
Коли:  22-24 вересня з 10:00 до 21:00
Вартість: безкоштовно
З 22 до 24 вересня в ТЦ Gorodok Gallery пройде виставка-ярмарок “Україна самоцвітна”.
Виставка «Україна самоцвітна» – авторитетна у світі каменю, з багаторічним досвідом проведення, популярна виставка каменю у Києві. На виставці широко представлені найкращі в Україні колекції дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, мінералів, викопних скам’янілостей, а також різні вироби з них.
Тільки в «Україні самоцвітній» ви можете побачити дивовижні приватні колекції самоцвітів, оригінальні дизайнерські прикраси, необроблені рідкісні камені та мінерали, привезені з різних куточків світу, цінні колекції скам’янілостей.
Наша виставка самоцвітів та мінералів порадує всіх людей, закоханих у прекрасне, незалежно від їхньої статі та віку.
У нас буде цікаво професіоналам та любителям каменю, колекціонерам та ювелірам, художникам та дизайнерам, а також студентам та школярам, ​​науковим співробітникам та всім іншим творчим людям.
Виставка-ярмарок мінералів «Україна самоцвітна» – це чудова можливість для всіх киян та гостей міста поринути у незвіданий та прекрасний світ дивовижних самоцвітів, стародавніх скам’янілостей та рідкісних мінералів. Після її відвідування ви відкриєте для себе багато цікавих фактів, пов’язаних зі світом каменю. Наша виставка також обов’язково припаде до душі та прекрасній половині.
Адже така кількість ексклюзивних та дизайнерських прикрас, як на ній, ви не знайдете в жодному ювелірному магазині. Дуже красиві авторські вироби ручної роботи із самоцвітів різноманітного огранювання, оправлених у метал, шкіру або розшитих бісером порадують найвибагливіших модниць.  До того ж, цими прикрасами можна не тільки помилуватися, але й за бажання придбати будь-який виріб, що сподобався вам, за цілком «демократичною» ціною.
Вартість всіх прикрас, представлених на нашій виставці, нижча, ніж у магазинах міста. Виставка каменів та мінералів «Україна самоцвітна» це чудова можливість визначити та оцінити вартість кожного виробу, який вам сподобався, отримати кваліфіковану консультацію експерта, поради щодо догляду за купленою прикрасою, а також купити спеціальну літературу з палеонтології, геології чи мінералогії.
Наша виставка також, напевно, порадує колекціонерів мінералів, оскільки тільки у нас вони зможуть знайти таку велику кількість рідкісних зразків самоцвітів, мінералів та скам’янілостей, привезених з усього світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *