Виставка «Деокупований Схід: метаморфоза і надія»

Що: Виставка «Деокупований Схід: метаморфоза і надія»

Де: «Арт-хаб» ТЦ GORODOK Gallery, 2 поверх

Коли: 26 серпня – 6 жовтня 2023 року. Години роботи з 10:00 до 19:00

Вартість: вхід вільний

Офіційне відкриття: 26 серпня о 19:00
Виставка «Деокупований Схід: метаморфоза і надія» – результат співпраці українських художників, які прагнули за допомогою художніх образів і творів не тільки відображати жахи цієї війни та героїчну боротьбу українського народу, а й поставити перед українським суспільством питання та спонукати до пошуку відповідей на них: а заради якого життя та заради якого майбутнього ми ведемо цю боротьбу?
Що в нашому майбутньому такого цінного, що дає нам сили зараз протистояти цьому «всесвітньому злу»?
На виставці будуть представлені картини двох художників-переселенців із Донбасу – Сергія Ткаченка та Сергія Вільгановського, які завдяки творчості намагалися подолати наслідки психологічних травм, отриманих ще на самому початку війни – у 2014-му, а тепер прагнуть через мистецтво допомогти іншим.

В рамках виставки пройде дискусія «На вістрі Сходу: за горизонтом подій» 26 серпня 2023 року, 17:00 – 19:00 у Вежі на Почайній: пр-т Степана Бандери, 23, 3 поверх ТЦ GORODOK GALLERY

Чим частіше ми говоримо про нашу перемогу, тим частіше виникає питання про людей, які з 2014 року живуть на окупованих територіях. Довгий час знаходження в сірій зоні, активне інформаційне (і не тільки) «промивання мізків» неможливо не враховувати. Це – факт. Але як далі? Важливо прояснити для себе, що є насправді цінним. Де межа між справедливістю і милосердям? Який урок ми маємо пройти в цих викликах? І головне – що з усім цим робити потім?
Запрошуємо на дискусію, щоб разом із нашими експертами обговорити такі питання:
▫️Як подолати агресію та розпач, які заповнили серця людей, що перебувають на окупованих територіях? Чи потрібно це робити взагалі?
▫️Як створити умови для формування довіри між усіма українцями?
▫️Якою має бути справедливість та чи може вона бути без милосердя?
Спікери дискусії:
▪️Ігор Козловський
▪️Олександр Сосницький
▪️Анатолій Амелін
▪️Олександр Філоненко
Реєстрація обов’язкова https://forms.gle/vhFg8Ejn5Tvscqy59

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *