Умови акції «Тримай п’ять від GORODOK GALLERY»

Візьміть участь у Рекламній акції «Тримай п’ять від GORODOK GALLERY» та отримайте можливість виграти Сертифікат на 5 000,00 грн. на купівлю будь-якого товару у магазинах-учасниках Рекламної акції ТЦ “GORODOK GALLERY” (далі – Сертифікат).

Рекламно-маркетингова акція «Тримай п’ять від GORODOK GALLERY» (далі «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги фізичних осіб до ТЦ «GORODOK GALLERY» (м. Київ, пр-т Бандери 23) та збільшення відвідуваності зазначеного Торгового центру

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

 1. Строки та місце проведення Рекламної акції

  1. Рекламна акція проводиться у ТЦ «GORODOK GALLERY», за адресою: м. Київ, пр-т Степана Бандери 23, з 18.11.2021р. до 11:00 25.11.2021р. включно.
  2. Розіграш Сертифікатів буде проводитися 25.11.2021р. о 12:00в онлайн форматі в прямому ефірі в профілі ТЦ “GORODOK GALLERY” (далі – ТЦ) в соціальній мережі Instagram: gorodok_gallery.
  3. Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення розіграшу, попередньо поінформувавши про таку зміни на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua) та в соціальній мережі Instagram на сторінці ТЦ: gorodok_gallery;
 2. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції

Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно:

  1. підпишись на сторінку ТЦ «GORODOK GALLERY» в соціальній мережі Instagram: gorodok_gallery;
  2. постав лайк посту в Instagram про Рекламну акцію;
  3. відміть у коментарях до цього посту друзів (не більше 3-х відміток).
 1. Право на участь Рекламній акції

  1. Право на участь в розіграші Сертифікаті в рамках Рекламної акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції.
  2. У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.
  3. У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов’язаними з ними особами та членами їх сімей.
  4. Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції та/або анулювати статус переможця та відмовити у врученні Сертифікату в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції. Організатор Рекламної акції не зобов’язаний надавати пояснення та/або підтвердження порушення правил учасником акції.
 2. Призи Рекламної акції

  1. Призом Рекламної акції є Сертифікат номіналом 5000,00 (п’ять тисяч) грн.
  2. Сертифікат – матеріальний носій, що підтверджує право покупця на отримання знижки в межах номіналу Сертифікату у магазинах – учасниках Рекламної акції у ТЦ “GORODOK GALLERY “. Список магазинів – учасників Рекламної акції розміщено на самому Сертифікаті.
  3. Сертифікат може бути реалізований при здійсненні будь-якої покупки у магазинах-учасника Рекламної акції.
  4. Якщо вартість придбаного товару (послуги) перевищує номінал Сертифікату, покупець повинен доплатити різницю між ціною товару (послуги) та номіналом Сертифіката, на який покупцю надано знижку.
  5. Якщо номінал Сертифікату перевищує вартість придбаного товару (послуги), різниця покупцю не повертається.
  6. Після надання знижки на підставі Сертифіката, Сертифікат вилучається продавцем (касиром) у покупця.
  7. У разі повернення покупцем договору товару (послуги), знижка, отримана таким покупцем при придбанні товару (послуги) на підставі Сертифіката, покупцю не повертається. Поверненню підлягає лише сума, яка становить позитивну різницю між ціною товару (послуги) та номіналом Сертифіката.
  8. Сертифікат не підлягає грошовій компенсації.
  9. Покупець має право передати Сертифікат третім особам.
  10. Втрачений Сертифікат відновленню не підлягає.
  11. Термін дії Сертифіката вказано на самому Сертифікаті.
  12. Кількість Сертифікатів обмежена
 3. Порядок проведення розіграшів

  1. Розіграш призів проводиться серед зареєстрованих учасників Рекламної акції,
  2. Визначення учасників, які отримають право на отримання призу (далі – Переможці), здійснюється шляхом випадкового вибору анкет учасника акції через сайт RANDOM.ORG
  3. Розіграш відбудеться 25 листопада 2021р. на сторінці ТЦ в Instagram о 12:00.
  4. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінках наших соцмереж. Слідкуйте за оновленнями
  5. Результати розіграшу оголошуються в день розіграшуу профілях ТЦ “GORODOK GALLERY” в соціальних мережах: Instagram gorodok_gallery
  6. Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
  7. Головний приз вручається в ТЦ в погоджений з переможцем час, особисто, за наявності документу, який посвідчує особу.

Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів розіграшу відповідними Переможцями розіграшу у зв’язку з відсутністюкоду-підтвердження учасника акції (в електронному чи роздрукованому вигляді) та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований, документу, який посвідчує особу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Факт заповнення анкети на участь в розіграші учасника Рекламної акції на сайті означає повну згоду учасника з усіма правилами проведення Рекламної акції, а також згоду на використання, зберігання і обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», з маркетинговими, а також іншими цілями, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом їх передачі третім особам).

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *