У GORODOK Gallery купуй – Україною мандруй!

Рекламно-маркетингова акція  з розіграшом призів (далі «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги споживачів до ТЦ «GODOK GALLERY» (м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 23) і збільшення відвідуваності зазначеного Торгового центру

 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

 

 1. Строки і місце проведення Рекламної акції 
 1. Рекламна акція проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.
 2. Строк проведення акції з 03.02.2022 р. по 30.12.2022 р. включно.
 3. Розіграш призів буде проводитися щомісячно 1-го числа об 11:00 в онлайн форматі в сторіс профілю ТЦ “GORODOK GALLERY” (далі – ТЦ) в соціальній мережі Instagram: gorodok_gallery.
 4. Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення розіграшу, попередньо поінформувавши про таку зміни на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (gorodok.ua) та в соціальній мережі Instagram на сторінці ТЦ: gorodok_gallery;

 

 1. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції 
 1. Реєстрація учасників проводитиметься в визначені цими правила строки, при придбанні товарів на суму від 500,00 грн. одним чеком, у всіх магазинах та ресторанах ТЦ “GORODOK GALLERY”, крім обмежень, визначених п.2.2. цих правил.
 2. В акції не беруть участь чеки за поповненням мобільних телефонів, переказ коштів, та інші фінансові операції.
 3. Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно:
 4. Здійснити покупки одним чеком, незалежно від кількості товарів в чеку, в одному з магазинів /ресторанів/торгових точок ТЦ «GORODOK GALLERY» на суму не менше 500,00 грн. (крім обмежень визначених в п.2.2. цих правил);
 5. Зареєструвати чек до 23:59 останнього дня календарного місяця, у якому був придбаний товар згідно чеку, що реєструється, за посиланням у шапці або у хайлайтс «Поїздка в Буковель» профілю ТЦ: gorodok_gallery в мережі Instagram
 6. https://forms.gle/oF78AGZfuV1uamHR6.
 7. Підписатися на сторінки @gorogok_gallery та партнера акції @poehalisnami_gorodok у мережі
 8. Реєстрація учасників розіграшу відповідного календарного місяця завершується о 23:59 останнього дня кожного календарного місяця в період проведення акції.
 9. Участь у розіграші відповідного календарного місяця беруть учасники, зареєстровані протягом того ж календарного місяця, згідно чеків, дата придбання товару за якими припадає на місяць відповідного розіграшу
 10. Зареєстрований учасник акції бере участь у розіграші, що проводиться в рамках Рекламної акції, за умови дотримання строків реєстрації та інших умов, передбачених цими правилами. 
 11. Учасник Рекламної акції може зареєструвати для участі в акції необмежену кількість чеків.
 12. Один чек може бути зареєстровано для участі в розіграші лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.

 

 1. Право на участь Рекламній акції
 1. Право на участь в розіграші в рамках Рекламної акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції, за наявності документу, який посвідчує особу та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований.
 2. У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.
 3. Учасник втрачає право брати участь в Рекламній акції та у розіграші, в разі повернення товару, чек на придбання якого зареєстрований для участі акції.
 4. У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов’язаними з ними особами та членами їх сімей.
 5. Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції.

 

 1. Призи Рекламної акції
 1. Призи Рекламної акції надаються партнерами «GORODOK GALLERY».
 2. Під призами мається на увазі право покупки виграшу за 1,00 грн в т.ч. ПДВ.
 3. Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо, не допускається.
 4. В акції щомісячно розігрується 1 путівка на 2х осіб в одне з міст України, анонсоване на відповідний календарний місяць дії акції, а саме право проживання на 2 осіб в готелі, визначених туроператором, дати на вибір переможця, за наявності вільних місць у визначеному отелі. Вартість путівки включає проживання, сніданки, страхування.
 5. Організатор Рекламної акції має право змінювати склад призового фонду, що розігруються, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (www.gorodok.ua).

 

 1. Порядок вручення Призу
 1. Вручення призу переможцю проводиться в ТЦ «GORODOK GALERRY», за наявності оригіналу чеку, та документ, який посвідчує особу.
 2. Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

 

 

 

Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів  розіграшу відповідними Переможцями розіграшу у зв’язку з відсутністю оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований, документу, який посвідчує особу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Факт заповнення анкети на участь в розіграші учасника Рекламної акції на сайті означає повну згоду учасника з усіма правилами проведення Рекламної акції, а також згоду на використання, зберігання і обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», з маркетинговими, а також іншими цілями, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом їх передачі третім особам).

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.

 

 

З умовами проведення Рекламної акції, час і терміни її проведення Ви можете ознайомитися на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *