Тренди непереможних

Зайве нагадувати про непростий час сьогодення в нашій державі. Та кожен з нас тримає свій маленький фронт – жити, працювати та допомагати, чим лише можливо і кому зможемо.

Стрій ювелірної краси налаштований на перемогу та готовий дарувати добро кожному з вас. Не відмовте собі та рідним у найменших пам’ятних приємностях. Долучайтеся до конкурсів та акційних можливостей.

Акційна пропозиція “Тренди непереможних” нагадує, що нас прикрашає внутрішня сила волі, віра в те, що життя триватиме далі і воно буде сповнене світлом. А ювелірні прикраси від AURUM гідно доповнять кожну таку сонячну мить.

З 2 по 30 червня даруємо знижку 23% на всі золоті та срібні прикраси, ікони, обереги, дитячі подарунки, за виключенням виробів із фіксованими цінами, що відмічені кольоровими стікерами та бірками. Дисконт клієнта діє.

На вибрані золоті прикраси без дорогоцінних вставок із категорії “уцінка” (що позначені жовтими стікерами) надається акційна ціна за 1 грам 2300 грн, але дисконт клієнта не діятиме.

Золоті прикраси з дорогоцінними вставками (що відмічені червоним стікером) зі знижкою 50% до ціни, вказаної на бірці. Дисконт клієнта не діє.

 

Зберігається акційна цінова пропозиція на срібні прикраси, ікони з кольоровими бірками. Знижки за дисконтом клієнта в цьому випадку також не дійсна.

 

На жаль, з 14 березня тимчасово призупинено сервіси надання знижок до Дня народження клієнта та сервіс отоварювання раніше нарахованих бонусів. Усі бонуси зберігаються на клієнтських рахунках. Накопичення балів (не бонусних) відбувається на загальних умовах.

 

Компанія AURUM, з вірою в силу добра і краси, бажає перемоги і миру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *