Smeg

Smeg – це всесвітньо відомий італійський виробник побутової техніки для кухні. Понад 60 років копіткої роботи над інженерними рішеннями й всілякими варіантами дизайну заслужено завоювали серця споживачів як побутової техніки, так і професійного сегмента. Smeg Foodservice і Smeg Instruments – це підрозділ, який робить устаткування для медичних установ і підприємств громадського харчування. Над випуском будь-якої продукції Smeg працюють найкращі фахівці у своїй області, відточуючи кожну деталь, доводячи до досконалості будь то інструмент для медичної лабораторії або духову шафу у будинок. Бездоганний стиль, високі канони якості, геніальна простота інженерних рішень – усім цим ви сповна зможете насолодитися у будь-якій техніці італійської якості Smeg. Створюючи свою неповторну атмосферну кухню з головними індивідуальними акордами дизайну і гарантованої якості, завітайте в магазини Smeg.

У магазині ви зможете придбати:

  • побутову техніку (духові шафи, варильні поверхні, посудомийки, мікрохвильові печі, холодильники, винні шафи, витяги, сушарні машини, камери шокового заморожування, змішувачі, миття, кавомашини)
  • малу побутову техніку (тостери, чайники, планетарні міксери, міксери, еспресо кавомашини, спінювачі молока, соковижималки шнекові або для цитрусових, блендери, кавомолки)
  • аксесуари