Miele

Miele

Miele – фірмовий магазин преміальної побутової техніки німецького бренду Miele. Девіз Immer Besser («Все краще і краще»), яким компанія керується понад 100 років, встановлюючи нові висоти якості, надійності, енергоефективності, комфорту, дизайну, простоти експлуатації.

Багато хто знає Miele за чудовими відгуками в роботі революційної техніки для кухні, деякі – по відмінній якості прання білизни пральних машин, але існує і Miele Professional. Професійне обладнання для медичних закладів і промислового використання. Високі стандарти в різних сегментах.

Miele має ряд власних унікальних запатентованих технологій. Наприклад, духова шафа – бездротовий термощуп, кавомашина – OneTouchforTwo, пральна машина – PerfectWash, CapDosing, TwinDos, і AutoClean, «стільниковий» барабан, посудомийна машина – PerfectGlassCare.

Компанія невпинно вдосконалює свій асортимент, а також прагне створити комфортну атмосферу у своїх фірмових магазинах. У вас є прекрасна можливість поринути у світ інноваційних новинок техніки для дому, яка гідна захоплення. Пральні машини, посудомийні машини, духові шафи, варильні поверхні, кавоварки й кава (власного виробництва), морозильники, техніка по догляду за білизною, побутова хімія, аксесуари та багато іншого, яке здивує вас своєю простотою і геніальністю. Доторкніться до світу кращого.