Liebherr

LIEBHERR

LIEBHERR – це безумовно один з найбільш впізнаваних виробників холодильників і морозильної техніки. Більш ніж за півстоліття виробництва ця німецька компанія завоювала серця європейських і вітчизняних споживачів. Надійність, безшумність, інтуїтивно зрозумілий дизайн – впізнавані характеристики всієї продукції компанії LIEBHERR.

Філософія фірми полягає в розробці бездоганного морозильного обладнання, холодильників, які стануть відповідати найвищим стандартам якості. Фахівці дбайливо підходять до всіх побажань, потреб покупців і підприємців і конструюють прилади, які надають більше, ніж елементарну, але необхідну надійність. Також велику увагу приділяють енергоефективності. Завдяки цьому морозильна продукція компанії LIEBHERR має попит у сфері готельного обслуговування, ресторанного бізнесу, виробництва хлібобулочних виробів, магазинів, лабораторій медичних закладів.

Морозильне обладнання німецького виробника досить нескладне в управлінні. Є можливість самостійно регулювати температуру, застосовувати спеціальні режими. Управління здійснюється за допомогою сенсора, регулятора, кнопок. Це дозволяє налаштувати індивідуальну температуру.

У магазині ви зможете придбати:

  1. Холодильники (двокамерні, однокамерні, що вбудовуються, Side ** Side);
  2. Морозильні камери;
  3. Морозильні ларі;
  4. Винні шафи, шафи для зберігання сигар;
  5. Профі техніку.