Ecosoft
центр чистої води

Ecosoft – українське виробниче підприємство, яке вже понад 30 років виготовляє високоякісне водоочисне обладнання для домашнього, комерційного та промислового застосування. Історія почалася з сімейного бізнесу у 1991 році, а вже у 2018 компанія стає частиною BWT Group.

Наше сучасне виробництво, знаходиться у передмісті Києва – в Ірпені, де відбувається повний виробничий цикл, від ідеї до складу готової продукції, яка базується на запатентованих інноваціях розроблених фахівцями Ecosoft.

Вся продукція та виробничі процеси Ecosoft отримали найвищі світові сертифікати стандартів якості — NSF (США), EN (ЄС), ACS (Франція), EAC (ЄС) та ISO (9001, 14001, 45001), тому, ми впевнено гарантуємо 100% безпеку та надійність наших фільтрів для води, які наразі постачаються в 60 країн світу і з кожним роком ця географія розширюється.

Пропонуємо нашим клієнтам один з найширших асортиментів фільтрів для води: фільтри зворотного осмосу для дому, HoReCa, комерційного та промислового використання, пом’якшувачі господарсько-побутової води для будинків та більш компактні для квартир, а також, великий вибір змінних елементів та витратних матеріалів високої якості.

Завітайте до фірмового магазину Ecosoft в ТЦ Gorodok Gallery.

Наші менеджери кваліфіковано допоможуть Вам обрати найкращий варіант та вирішити будь-яку поставлену задачу.

А сертифіковані інженери сервісної служби, в свою чергу, виконають монтаж обладнання, гарантійне або планове обслуговування.