DeLonghi Kenwood Braun

DeLonghi Kenwood Braun – міжнародна група брендів виробництва побутової техніки та товарів для здоров’я, краси.

ТМ DeLonghi– виробник кавомашин та кавоварок, творець унікальних кавових настроїв. Завдяки своїм унікальним технологіям та можливостям налаштовувати напої ви відкриєте свій світ кави, яка задовольнить усі потреби. А чудовий дизайн та міжнародна визнана якість не дадуть похитнути фундамент чудового світу кави.

Окрім виробництва кавомашин, DeLonghi представить вашій увазі сучасну техніку для комфорту, прибирання будинку та кухні.

Kenwood – випускає кухонні машини та аксесуари, побутову техніку. Незамінні помічники для шеф-кухарів у ресторані та натхненних домашніх кухарів, які перетворюють приготування їжі в справжнє диво. Планетарний міксер миттєво перетворить консистенцію рідких білків на стійкі піки. Насадка гак автоматично зробить з будь-якого тіста однорідну масу. Озброюйтесь технікою Kenwood і досягайте великих результатів на кухні. Чудовий дизайн, гарантія англійської якості, надійні інженерні рішення вдихнуть нове життя в процес приготування ласощів.

Braun – преміальний німецький бренд, що займається випуском товарів

  1. Для дому та кухні: занурювальні або стаціонарні блендери, парові станції та праски, кухонні пароварки, тостери, кавоварки, соковижималки.
  2. Для здоров’я та краси: зубні щітки, іригатори, машинки для стрижки волосся, фени та стайлери, фотоепілятори та епілятори, електробритви для чоловіків.

Braun втілює технічні вдосконалення, невпинний розвиток і неперевершений дизайн, завдяки чому понад півстоліття завойовує серця споживачів усього світу.