Xiaomi

“Інновація для кожного” – короткий девіз компанії Xiaomi, який докладно формує фундамент мобільного користувача в побуті. Інноваційні рішення і високоякісні продукти мають бути доступні кожному і зачіпати усі грані людського життя.

Запустити прибирання за допомогою робота-пилососа з мобільного застосунку, знаходячись поза стінами будинку? Досить просто, маючи у своєму арсеналі техніку Xiaomi. Контролювати кількість споживання води, мікро і макро елементів рослиною в горщику? Легко. Вчасно перекрити вентиль газу при витоку? Звичайно. Без зусиль з цими та багатьма іншими важливими завданнями може впоратися розумна техніка Xiaomi. Ці помічники не коштують космічних грошей, вони доступні кожному.

Ознайомитися і протестувати продукцію компанії ви можете в стінах магазину Xiaomi. Також, ви можете особисто переконатися у багатофункціональному використанні продукції брендів Xiaomi, Redmi й MIJIA. Кваліфікований персонал детально проінформує про всі можливості техніки та допоможе розібратися з умовами купівлі: кредит, розстрочка, безготівковий розрахунок, готівковий розрахунок. У магазині ви можете придбати: смартфони Mi й Redmi, Mi телебачення і телеприставки, електротранспорт, Mi маршрутизатори та продукти Mi Екосистеми, включаючи технології для розумного будинку, предмети одягу й інші аксесуари.