nexon

NEXON.UA

NEXON.UA – максимальний асортимент ** приставок і аксесуарів в Україні. Магазин надає унікальну можливість зробити зі звичайного телевізора СМАРТ TV (під’єднати до інтернету та отримати доступ до різного контенту), ігрову консоль і заміну ПК в одному гаджеті. Окрім приставок на Android, ви зможете придбати супутникове телебачення, Т2, сервіси, аксесуари. Вам нададуть можливість реалізувати усі запити, які мають відношення до ТБ, в одному місці.

NEXON.UA приємно здивує демократичними цінами. Якщо ви знайдете ідентичний товар дешевше в іншому місці, зверніться до співробітників магазину і ви отримаєте гарну знижку. Оскільки NEXON.UA – прямий дистриб’ютор товарів із заводів-виробників за прямими договорами й має свою власну лінійку товарів під брендом ТМ NEXON. Двічі перевіряють кожну приставку: на заводі після виробництва і на складі перед відправкою покупцеві. Після придбання товарів ви отримуєте ряд привілеїв:

  • співробітники магазину встановлюють усі необхідні програми російською мовою. Ви отримуєте готовий, налагоджений пристрій;
  • гарантія на приставки 24 місяці. Можливе повернення товару без очікування, а також заміна, у тому числі й на іншу модель з доплатою;
  • повноцінна робота контакт-центру кваліфікованого персоналу без вихідних з 8.00 до 20.00.

За сім років плідної роботи компанія NEXON.UA гідно здобула довіру українських клієнтів своїми чесними принципами в організації процесу виробництва і покупок. Менеджери відкрито і доступною мовою допоможуть підібрати відповідну за усіма критеріями клієнта приставку й аксесуари, оскільки кожен коментар клієнта надважливий.