foxtrot

Фокстрот

Фокстрот – одна з найбільших мереж магазинів з продажу електроніки й побутової техніки. Маючи успішний 25-річний досвід роботи на українському ринку, щороку дивує своїх клієнтів асортиментом продукції, якістю обслуговування, яскравими маркетинговими ходами, запуском сервісів і послуг, участю в соціальних українських проєктах.

Як успішна і впізнавана компанія, Фокстрот не зупиняється на досягнутому і щодня ретельно працює над покращенням комфортного простору для вибору гаджетів, девайсів. Це може підтвердити значний список нагород і номінацій – «Національна торгова марка» за версією «Людина року» (2012), «Вибір року» (2009), один із топ-20 еко-брендів країни (2019), учасник топ-25 українських брендів (2020).

Фокстрот – єдиний український рітейлер, який входить до складу найбільшої закупівельної групи побутової техніки та електроніки Euronics, що працює з 35 країнами Європи. Внаслідок, це надає клієнтам приємні ціни та широкий асортиментний ряд. Регулярно проходять вигідні акції та знижки, що дає можливість прискорити покупку необхідного гаджета. Приємним бонусом для клієнтів Фокстроту є програма лояльності «Фокс Клуб», яка налічує 10,8 мільйонів українців.

Висококваліфіковані та клієнтоорієнтовані консультанти магазину Фокстрот блискавично зорієнтуються в ваших побажаннях і допоможуть зробити покупку необхідних товарів.