Театрально-мультимедійне шоу “Атлантида”

ТИ – АТЛАНТИДА.
Унікальний пластичний перформанс, де поєдналися вода, полотна та найбільша в Україні екранна проекція. Жодного слова. На твоїх очах оживе історія, створена красою тіла, відвертими емоціями 20 танцівників, акторів та перфомерів, візуальним контентом та проникливою музикою українських творців: Євгена Хмари, Анатолія Гернаденка, Сергія Бакай Diresh, Odara.
Атлантида – загублений, унікальний та міфічний світ, який було давно втрачено. У кожного своя Атлантида. Хтось шукає її в минулому, інші – в майбутньому, але ця історія відбувається саме зараз з кожним із нас. Ми загубили свою Атлантиду повністю або частково, і лише ми здатні її віднайти.
Вистава створює метафоричний простір чогось величного та надлюдського, міфічного та нереального, занурює нас у вигаданий світ. Навчає глядачів літати над землею та дихати під водою. Показує яку жертву несли найпросвітленіші люди Землі, та чи маємо ми понести цю жертву зараз.
Ми перенесемося в Новий вимір, який утворився завдяки чуттєвим людям Землі та величним філософам Атлантиди. Кожен представник цих світів має свій неповторний код, та тільки за їх поєднання народиться диво – ідеальна людина, згадана Да Вінчі, оспівана в міфах та легендах, бажана і довгожданна, світло та надія усього людства.
Пропонуємо тобі прислухатись до відчуттів та пройти свій власний неповторний шлях до самого себе, де ТИ вже є ідеальним та унікальним у цьому світі!
Ти – Атлантида. Світ чекає твоєї появи!
Режисер – Люся Пономаренко
Хореограф-постановник – Іван Юрків.
Музика – Євген Хмара, Анатолій Гернаденко, Сергій Бакай, DIRESH, ODARA.
Тривалість вистави – 80 хвилин.
Коли: 30 травня,
2 сеанси о 17:30 та 20:00.
Де: пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall, 3 поверх ТЦ GORODOK Gallery
Вартість: 350-900 грн

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *