Театральна вистава “Частини”

Що: Театральна вистава “Частини”

Де: Pochayna Event Hall, велика зала

Коли: 23 листопада, 19:00. Тривалість – 70 хвилин.

Вартість: 300-500 грн

КУПИТИ КВИТКИ

Режисер- постановник – Люся Пономаренко.
Музика – Evgeny Khmara, Pol Solonar.

Сюрреалістична Art-вистава  – «Частини» від театру AKTORSTVO.
Жодного слова, лише рух тіла та правдиві емоції акторів, відкриють глядачу інший вимір. Ви потрапите у світ метафор та алегорій. Події, що відбуваються у виставі, здатні вивести вас з реальності, своєю нелогічністю та навіть абсурдністю.
Емоції будуть перемішуватися, адже сміх може змінитись на тихе мовчання або навіть перейти в легкий смуток.
Вистава побудована з подій минулого та майбутнього, іноді здається, що все перемішано та рухається у зворотньому напрямку, наче знаходишся у сні, який хтось створює для вас.
Ми прискоримо та сповільнимо рух, щоб виділити мить, в якій кожен відчує, що саме в ній відображається життя, яке будь-якої хвилини ми можемо втратити.
Рухайся з останніх сил, поки б‘ється серце і можеш дихати, поки горить вогонь та випромінює світло останніми його іскрами.

Застереження: у виставі, буде оголення не тільки почуттів, а і тіл, тому якщо вас це може обурити, пропонуємо прийти до нас на іншу виставу. 

P.S.: «Кожен з нас ходить під сонцем, відчуваючи себе частиною того чи іншого елементу. Кожна секунда, сказане слово, зроблений крок, вдих чи видих, може залишитися в моменті, вкритому пилом вічності. І якщо ти так нічого не встиг зробити, то скульптура твоя так і залишиться непоміченою.
Поки ми, не дозволяємо пилу осідати на нас, до тих пір ми рухаємося, а значить живемо. Життя – це подряпини, опіки, падіння, поразки, а не красива річ в обгортці. Не варто в ній пилитися та берегти себе.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *