Сеанс звукотерапії “Музика зцілює”

Що: Сеанс звукотерапії “Музика зцілює”
Де: м.Почайн, пр.С.Бандери, 23, ТЦ Gorodok Gallery, 3 поверх, “Вежа на Почайні”
Коли: 2.10.2023 о 19:00
Вартість: 800 грн або за абонементом курсу.
Для військовослужбовців ЗСУ на квитки діє знижка 50% (скористатися можна лише при оплаті на місці).
Звукотерапія – спосіб лікування звуком. Лікувальний ефект цього підходу базується на знанні частотного коливання звуків. Цілющий ефект досягається завдяки співнастрою людини з ритмом та входження до медитативного стану. Це допомагає позбутися стресу, розслабити фізичні затискачі та покинути деструктивні думки.
Коли виникає збій у функціонуванні організму, змінюється також частота коливань, трансформуючись у патологічну. Робота органу порушується, тобто він «фальшивить» і вимагає налагодження. Тут на допомогу приходить лікування звукотерапією.
Що відбуватиметься на сеансі?
Вежа на Почайні – чарівне місце з неймовірною енергетикою, це відзначає багато наших гостей. Східні пахощі, звуки діджеріду, дів’я, хендпана, джембе, гонгів, бубна. Але це все не головне. Ви відправитесь в незабутню подорож. Ви відвідаєте квітучі сади та насолодитеся співом чудових птахів. Дзвін чарівних дзвіночків занурить вас у казковий світ ельфів та фей. Шум піщаних барханів пустелі виведе вас на берег неймовірного океану, а шум хвиль подарує щастя та спокій. Ви поринете в себе, а потім відправитеся крізь космос до далеких галактик, ви першим пролетите крізь чорну діру і пізнаєте таємниці світобудови. Станете частиною великого Всесвіту, а саме ви і є – той самий Всесвіт.
Зустрінетесь зі своїми глибинними страхами й пропрацювавши їх – вийдете оновленим та зміненим. Ви позбавитеся тілесних затискачів, страхів та неправильного дихання. Цей стан збережеться з вами на кілька днів і вам обов’язково захочеться повторити його. Що ми, звісно, вам рекомендуємо. Багато наших гостей купують абонементи, проходячи звукотерапію щопонеділка, для енергетичного заряду на весь тиждень.
Кожна людина звукотерапію переживає по своєму. Дехто засинає, воліючи, щоб підсвідомість все зробила самостійно. Деякі бачать барвисті образи, зіткані зі спогадів та мрій. Головне – той спокій, зцілення, оновленість і післясмак, що залишається з вами.
Чудову подорож вам забезпечать:
  • Артур Ніколенко, музикант (гітара, гонг, джембе, хендпан)
  • Євген Рудич, дослідник звуку (хендпан, діджеріду, дів’я).
  • Сергій Наброскін (гітара, духові).
Чекаємо вас у Вежі на Почайні щопонеділка о 19:00.
Це ваша найкраща інвестиція у власне самопочуття.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *