Вежа на Почайні

ВЕЖА на Почайні – це унікальний подієвий простір розвитку та резиденція “Майстерні Сенсів Інесси Кравченко”. Простір для розвитку особистості та пошуку сенсів. Затишне місце з теплом від справжнього каміна та гарячих сердець наших гостей. Тут проходять дискусійні клуби, літературні читання, майстер-класи та зустрічі з відомими людьми, стейкхолдерами та інфлюенсерами, духовними наставниками та бізнес-коучами. Гості можуть насолодитись камерними концертами, творчими вечорами, дискусіями та презентаціями, лекціями про культуру, філософію, психологію тощо.

Простір насичений мудрістю, словами, сенсами, звуками та образами подій, які відбуваються у Вежі, тому багато хто каже, що приходять сюди за підзарядкою та наповненням енергією.

Раніше вежі будували, щоб розширити горизонт і бачити більше. Зараз Вежа використовується для розширення метафоричних горизонтів.

Вежа має виняткову будову сферичної форми. Така конструкція не тільки додає неперевершеної атмосфери, а й забезпечує рідкісне звучання музичних інструментів, які часто використовуються у різноманітних заходах. Один з таких – музикотерапія (саунд хілінг). Це медитативна практика-перезавантаження для ментального здоров’я з використанням співучих чаш, гонгів, диджеріду, барабанів, варганів та інших акустичних вібраційних інструментів. Ви можете обрати найближчу подію в нашій афіші та завітати в надзвичайний простір.

Локація одночасно вміщує до 50 осіб, які можуть розміститись на зручних кріслах, пуфах. Унікальності додає круглий камін посеред зали та другий поверх, де можна усамітнитись для приватної бесіди. Локацію можна орендувати під власний захід.

На стінах споруди ви зможете помітити картини заслуженого художника України Юрія Нагулка. Свою колекцію пан Юрій подарував нам ще у 2019 році і з того часу кожен відвідувач може заглибитись у осмислення сенсів, які митець зображає на своїх полотнах. Він спеціально для Вежі на Почайні намалював 7 картин. Кожна картина відображає творення світу за Біблією.

Простір ідеальний і за розташуванням, і за власною концепцією і дізайном, ви можете переглянути фото та відео в нас на сайті, але краще побачити все на власні очі, ми впевнені, що ви закохаєтесь в нього так саме, як і ми.