Мотошкола YellowRide

Широкий парк підготовлених байків.
Мотошкола контраварійного керування.
Мотогарнітури радіозв’язку “учень-інструктор”.
Безпечний майданчик, захисне екіпірування.!

Задача нашої мотошколи – реалізувати саме Вашу ціль. Тому нам важливо розуміти, що саме ви хочете отримати в результаті навчання. Це допоможе зробити процес ваших тренувань в мотошколі Київ максимально ефективним..

 • Здійснити мрію
  Давно мріяли навчитись керувати мотоциклом, але не було часу, можливості або вдалої ситуації? Момент настав! Мотошкола в Києві зробить Вашу мрію цілковитою реальністю!
 • Навчитись керувати.
  Мотоцикл – це культурний код, спосіб самовираження, символ свободи та особистої незалежності. Багато людей мріють їздити на мотоциклі, і, на перший погляд, здається, що в цьому немає нічого складного. Але справжні вміння вимагають відпрацьованих навичок, розуміння фізики та багато годин практики. Довірте нам свій час і ми навчимо Вас усьому, що необхідно для впевненого керування байком.
 • Перемогти страх
  Мотоцикл притягує, але одночасно породжує багато страхів та міфів. Більшість із них виникають від нерозуміння, незнання та відсутності практики. Ми допоможемо вам побороти страхи та почати довіряти собі і байку.
 • Отримати категорію “А”.
  Так, саме цей пункт ми поставили останнім. У мотошколі YellowRide на першому місці – навички управління та безпека. І звісно, після закінчення курсу ми складаємо іспит і отримуємо заповітну категорію “А”.

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
В нашій мотошколі Київ ми разробили спеціальну контраварійну програму навчання мотоциклістів і підготовки до управління байком в умовах міського трафіку. Навчаємо людей без досвіду управління мотоциклом та підвищуємо рівень кваліфікації досвідчених пілотів. Ви можете обрати найбільш відповідну програму навчання, спираючись на особисті переваги та рівень Вашого досвіду.!