Пузата Хата

«Пузата хата» мережа ресторанів української національної кухні. Концепція швидко і смачно нагодувати якісною їжею, що приготована за українськими рецептами. Голубці, вареники з різноманітним наповненням, сирники, млинці, смажена риба, котлета по-київськи, борщ з пампушками, котлета з картоплею пюре або картоплею по-полтавськи – звична і знайома з дитинства їжа. Не дарма існує прислів’я «Ми є те, що ми їмо».

Національна кухня – одна з важливих складових самоідентифікації нації. Нам є чим пишатися і чим смачно здивувати іноземних гостей. Обов’язково додайте в список знакових місцьвідвідування ресторану «Пузата хата». Колоритна українська кухня і ретельно продуманий неординарний дизайн ресторану, залишать приємний слід теплих спогадів. За якість продуктів можете не переживати. Адже співробітники ретельно контролюють процес приготування на всіх етапах: кухня, доставка і зберігання, виробництво інгредієнтів. «Пузата хата» має власний торгово-виробничий комплекс, що безсумнівно є безперечною перевагою.

Аналізуючи тренди в ресторанній сфері, меню оновлюється щомісяця. Ви знайдете страви як української, так і європейської кухні. А демократичні ціни на ресторанні страви відмінної якості, приємно здивують і дадуть можливість регулярно насолоджуватися смачним колоритом національної кухні.