Pesto Cafe

Pesto Cafe – українське кафе сімейного формату зі стравами італійської кухні. Pesto Cafe запрошує вас скуштувати італійську кухню за старовинними рецептами кращих шеф-кухарів. Меню налічує широкий асортимент страв на будь-який смак, серед яких знамениті італійські закуски, смачні холодні й теплі салати, а також гарячі страви по найзнаменитішим рецептам старої Італії.

Світлий і приємний дизайн створять сімейну атмосферу. Наявність 2-х дитячих ігрових кімнат, в яких працюють професійні няні та аніматори, нададуть вам час для спокійної розмови з друзями або ж дадуть можливість усамітнитися зі своїми думками. Для дітей до 7 років ігрова кімната обладнана згідно вікових інтересів: лабіринти, іграшки, ТВ з дитячими мультиками. Для дітей від 7 до 15 років – тінейджерська з ігровими зонами, настільним хокеєм.

На окрему увагу заслуговує святкування дитячого Дня народження. Спеціально для дитячих днів народжень Pesto Cafe підготували розважальні квести, танцювальні програми, дискотеки й кулінарні майстер-класи. На урочистий обід ресторан пропонує спеціальне дитяче меню або ж ароматну піцу, яку так обожнюють діти. Повірте, жодна дитина не буде нудьгувати на такому цікавому заході.

Якщо з будь-яких причин у вас немає можливості насолодитися справжніми італійськими стравами в кафе, то ви можете оформити замовлення, і протягом години їжа буде у вас вдома.

Лояльні ціни й вигідні акції порадують ваш сімейний бюджет, а приємні офіціанти створять всі умови для комфортного відпочинку.