KFC

Kentucky Fried Chicken – міжнародна мережа ресторанів громадського харчування, скорочено KFC. Переклад назви компанії розкриває особливість ресторану «Смажене курча Кентуккі». Головна роль в мережі швидкого обслуговування належить стравам, приготованим з курячого м’яса. Крила, ніжки, філе у фірмовій паніровці «11 трав», обсмажені в олії, не залишать байдужим жодного справжнього поціновувача швидко їжі. Фірмовий рецепт Харланда Сандерса «11 трав» є відомою комерційною таємницею і не був запатентований, оскільки дозволяє зберегти рецепт як інтелектуальну власність.

Великі порції смаженої курки подаються в паперовому «відрі», яке стало відмінною рисою мережі з того часу, як воно було випущено в 1957 році. Бакет з куркою зручно брати в кіно, на прогулянки з великою компанією.

У меню ви знайдете твістери, бургери, сендвічі, гострі курячі крильця, курячі ніжки, стріпси, байтси, картоплю фрі, морозиво, гарячі, холодні напої та інше.

Всі продукти проходять постійний контроль якості, адже міжнародне визнання прийшло до бренду KFС завдяки надійності, гарантованій свіжості продуктів та унікальній рецептурі приготування.