CITY hot DOGS

Кафе швидкого харчування CITY hot DOGS познайомить вас з незвичним виконанням хот-догів. Хот-доги, які підірвали весь світ своєю популярність здивують вас новими смаками. Для вас це буде точно розрив шаблонів!

Це хот-доги, в яких поєднується крафтові ковбаски з незвичними інгрідієнтами та соусами. Серед наших хот-догів знайдуть собі до смаку і любителі гострого або класичного смаку, для любителів зож – з авокадо та креветками. До хот-догів ви можете обрати таку улюблену усіма картоплю або батат фрі, а також fish&chips. А соуси – це окремий витвір нашого шеф-кухаря. Меню дозволить задовільнити як витончених гурманів, так і поціновувачів просто смачної та одночас корисної їжі. В літній час ми пригощаємо лимонадами та морозивом, а в холодну погоду – класичними гарячими напоями.

CITY hot DOGS – це не тільки гастрономічне, а й естетичне задоволення, тому що це не тільки смачно, але й красиво та яскраво.
Ми надаємо гостям 5-ти зірковий сервіс та якість. Адже смачна, красива їжа надихає та створює настрій.

Для тих, хто не має часу зупинитися та насолодитися хот-догом на місці, у нас можна оформити доставку та не чекати наступного візиту до торгівельного центру.