Релакс-концерт “Оновлення і сила”

Що: Релакс-концерт “Оновлення і сила”
Де: пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall, 3 поверх ТЦ GORODOK Gallery
Квитки: 600-800 грн,
КУПИТИ КВИТКИ
28 серпня запрошуємо на концерт цілющої інструментальної музики “ОНОВЛЕННЯ І СИЛА” за участі легендарного бандуриста Романа Гриньківа. Цей захід продовжує серію щомісячних релакс-концертів у Pochayna Event Hall, які вже стали улюбленою традицією наших відвідувачів.
“ОНОВЛЕННЯ І СИЛА” – це музична подорож до найпотаємніших частин душі у супроводі найдавнішого українського інструменту – бандури та колекції східних цілющих інструментів (гонги, тібетські та кришталеві співочі чаші, дзвіночки коші, дів’я, монокорд тощо). Щоб ви відчули всю повноту та унікальність нашого автентичного інструменту, ми запросили справжню зірку, найкращого бандуриста сучасності – Романа Гриньківа. На міжнародних майданчиках він став легендою і зробив українську бандуру всесвітньо відомою. В руках пана Романа інструмент видає по-справжньому магічні звуки, здатні доторкнутися до найпотаємніших струн вашої душі та зцілити її. Усі разом наші музиканти занурять гостей у лагідний океан заспокійливих вібрацій, аби кожен вийшов із залу наповненим спокоєм, гармонією, з наснагою жити і любити.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Формат релакс-концерту передбачає, що протягом заходу гості лежать у залі на зручних карематах (можна прийти з пледом і вкритися ним для повного розслаблення). Кількість сидячих місць (пуфи) обмежена.
Чому варто відвідати релакс-концерт у супроводі бандури та вібраційних інструментів:
– щоб насолодитися музикою і відпочити кожною клітинкою тіла;
– щоб переналаштуватися із турбот і стресу на спокійне, гармонійне сприйняття реальності;
– щоб помріяти в напівсонному стані, усвідомити свої бажання, які потім збудуться;
– щоб переключитися з рутинного побуту або роботи;
– щоб змінити картинку навколо й побути в незвичному оточенні.
Для вас гратимуть:
– Роман Гриньків, професійний музикант, бандурист-віртуоз, грає фольк, класику і джаз. Його альбом з джазовою зіркою Ел Ді Меолою викликав справжній фурор у світі.
– Олександр Власенко, професійний музикант, звукотерапевт, засновник клубу здоров’я Лонг Лайф.
– Артур Ніколенко, музикант (гітара, гонг, джембе, хендпан).
– Євген Рудич, дослідник звуку (хендпан, діджеріду, варган).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *