Ми продовжуємо ділитися історіями кохання разом з Ювелірним кварталом в ТЦ GORODOK.

 

І сьогодні нашою героїнею стала блогерка і прекрасна мама – Ганна Орловська.

Про ювелірні традиції у родині Ганни

Традицію дарувати ювелірні прикраси в нашій родині почав дідусь. Він багато подорожував по роботі, відвідував різнікраїни, і завжди намагався привозити подарунки для бабусі. Кожна каблучка, сережки, браслет дбайливо зберігалися. Сьогодні моїй бабусі вже 83 роки і у неї значна колекціярідкісних, яскравих і незвичайних прикрас. Кожна прикраса у своєму футлярі чи коробочці. Я пам’ятаю, ще з дитинствамені подобалось їх розглядати. Вони здавалися мені просто чарівними.

Сьогодні ці прикраси поступово переходять до мами, якісьіноді беру я. Кожна з них – це пам’ять, емоції і почуття. З кожним з них пов’язана якась історія. Це дуже цінно. Я хочу, щоб ці історії з часом дізналися і мої діти.

Про пропозицію і обручки Ганни

Ми з чоловіком разом вже 14 років, наші відносинипочалися в 16 років. За цей час ми пройшли багато і багатоприкрас він мені подарував. Але, звичайно, найбільшпам’ятні – обручка і весільна каблучка.

Коли ми вибирали весільні каблучки, я вже вирішила, щохочу переходити на біле золото. І подумала, що початиколекцію саме з обручки буде дуже символічно.

У нас з чоловіком різний дизайн каблучок, тому що і стилі у нас різні. Я не бачу у цьому ніяких упереджень. Головне –посил і почуття. Ми планували носити обручки кожен день, тому вибирали дизайн «на століття», як то кажуть(посміхається).

Мені подобається, коли все у житті сплановано, коли є ясність. Тому, звичайно, ми обговорювали заздалегідь і весілля, і пропозицію, і прикраси. Саму пропозицію чоловікзробив мені у новорічну ніч. Це було дуже романтично і ніжно – ми були наодинці і всі почуття цього моменту залишилися між нами. Я люблю приватність, не дужекомфортно себе почуваю, коли всі дивляться, особливо, якщо мова йде про таке особисте… тому просила, щобпропозицію він робив тет-а-тет, і ніяких широких жестів.

Про особисті вподобання у виборі ювелірних прикрас Ганни

У моїх вподобаннях є сезонність.

Влітку мені більшеподобається біжутерія, особливо трендова: масивні, складніплетіння, або об’ємні сережки, кулони. У теплу погоду, коли одягу небагато, вони прекрасно і легко вписуються в образи. А ось взимку я віддаю перевагу класичним ювелірнимприкрасам. Вони ніжно і акуратно лягають на светр, наприклад. Підкреслюють потрібні акценти. І виглядаютьякось затишніше. Більше довіряю власному смаку, а не стилістичним прийомам. У цьому мені допомагаєспостережливість і знання трендів.

Про дітей і прикраси

У мене двоє дітей: Стефанія і Федір.

Стеха, звичайно, дівчинка-дівчинка. Їй подобаються прикраси. Напевно, дивиться на мене, і бере приклад (сміється). І у неї навітьвже є своя перша каблучка, яку подарував дідусь. Дужесхожа по дизайну на дорослу. Вона дбайливо до неїставиться, зберігає у скриньці, і одягає, коли хочеться, радіє красі.

Я рада, що у неї формується свій смак, у тому числі на ювелірні прикраси.

Про сімейні колекції ювелірних виробів Ганни

У нашій родині було прийнято дарувати класичні ювелірніприкраси на всі важливі події. Це могло бути щось невеликеі недороге, але важливе.

У мене до цього часу зберігається кільце, подарованебатьками на 16-річчя. Потім були сережки на випускний ушколі. Потім випускний в інституті. Звичайно, сьогоднівони не такі трендові, і деякі прикраси я вже не можу ввести у свій образ і гардероб. Але все одно бережу їх. І якщовідкрити скриньку – можна простежити всю історію могожиття.

Мені б хотілося, щоб у моїх дітей теж були такі традиції. Цепам’ятно і емоційно. І взагалі, я дотримуюся думки, що сім’я– це традиції і загальні звички, які потрібно створювати, підтримувати і зміцнювати.

Чого і бажаю всім (посміхається).


Ми висловлюємо подяку за сприяння у зйомціювелірному бренду AURUM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *