Презентація весняного номеру журналу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ»

Презентація весняного номеру журналу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ» із темою: «Великий луг українськості. Зустріч із мудрістю»
Дата: 21 червня
Час: 10:00 – 13:00
Локація: Pochayna Event Hall, зала «Лаунж», просп. Степана Бандери, 23, 3-й поверх
Формат: мітап та жіноча панельна експертна дискусія
Запрошуємо вас на презентацію нового весняного номеру журналу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ» від видавництва «Колесо Життя». Тема нового номера «Великий луг українськості. Зустріч із мудрістю».
Під час події ви зможете обговорити у неформальній атмосфері із представниками сучасної інтелігенції витоки української мудрості. Розглянемо те, що приховано шарами історії та не видно на поверхні. І те, без чого не було б нашої ментальної, культурної та генетичної спадщини. Спробуємо разом осягнути скраби глибини Великого лугу, щоб краще усвідомити, хто ми є і звідки та як це формує наше сьогоденняй майбутнє.
Спікери мітапу:
Генерал-майор Владислав Клочков
Данило Яневський — доктор історичних наук, який спеціалізується на політичних системах України Х–ХХІ ст. Заслужений журналіст України з 40-річним досвідом журналістської та наукової діяльності. Автор більш ніж 20 монографій.
Тарас Бебешко — софіст, мислитель, природник, учасник Foundation For Future, колишній директор першого Центру зі зміни клімату.
У другій частині презентації на вас чекає панельна дискусія, під час якої наші запрошені спікерки поділяться думками та баченнями щодо теми журналу та неочікуваними поглядами на пошук мудрості.
Модератор дискусії — Олександр Філоненко. Філософ, публічний інтелектуал, постійний експерт «Колеса Життя», спікер CowoGuru. Академік Амвросіанської Академії у Мілані.
Спікерки дискусії:
Дар’я Зіборова — кандидатка філософських наук, доцентка філософського факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, спеціалістка з філософської антропології та філософії культури.
Дар‘я Саєд — поетеса, психологиня, доула, нутриціологиня.
Лариса Довга — професорка культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія», докторка філософських наук, авторка історичних досліджень.
Ольга Дуда — футуролог, практикуючий нейрофілософ, дослідниця процесів пізнання та навчання в будь-якому віці. Автор та лідер нового освітнього проєкту «Open Circle: University of Generations».
Вхід за донат від 300 грн
На учасників презентації чекатиме легкий сніданок із келихом просеко та новий номер журналу у подарунок.
РЕЄСТРАЦІЯ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *