Презентація книги Ігоря Козловського «Людина на перехресті. Роздуми про екзистенційний інтелект»

Презентація книги Ігоря Козловського «Людина на перехресті. Роздуми про екзистенційний інтелект»
16 листопада 2023 року, 19:00 – 20:30
«ВЕЖА на Почайні», просп. Степана Бандери, 23, 3-й поверх
Над цією книгою ми з Ігорем Анатолійовичем почали працювати в середині літа. Тоді ми й гадки не мали, що вона стане останньою, яку автор узгодить особисто. Ми встигли остаточно узгодити текст і концепцію обкладинки – Ігор Анатолійович просив: «Зробіть силует людини, яка думає». Зараз на обкладинці – автор, «який думає»…
Своїми думками про життя і його виклики, про війну та ідентичність, про відносини і про багато чого іншого автор ділиться на сторінках книги «Людина на перехресті. Роздуми про екзистенційний інтелект». Кожне слово у книжці сьогодні відчувається набагато гостріше, адже можливості поспілкуватися особисто з автором у нас із вами уже не буде.
Залишається тільки вивчати його спадок і намагатися осягнути серцем сенс мудрості, якою наповнював життя Ігор Анатолійович Козловський.
Запрошуємо на презентацію книги великої людини і мудрого вчителя.
Презентувати її будуть дві особистості, які дуже добре знали автора: філософ, спікер, викладач Олександр Філоненко та богослов, волонтер, снайпер Юрій Чорноморець.
Якщо хочете, щоби презентація стала для вас не тільки цікавою, а й корисною, пропонуємо заздалегідь придбати книгу й ознайомитися з її змістом.
Книгу вже можна замовити у нашому інтернет-магазині: https://bit.ly/3ru10mK
Реєстрація на подію обов’язкова: https://forms.gle/Jbm1v2xxM9muD6kJA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *