Поради від Family Quest: дитячий день народження

Поради від Family Quest: дитячий день народження

Вашій дитині набридли аніматори, а святкування у «дитячих кімнатах» більше не викликає захвату?

Будьте певні, вас зрозуміють усі батьки дітей старше 8 років. Діти хочуть доросле свято, але як догодити, де відсвяткувати, чим зацікавити?

На всі ці питання відповіла нам директор квест-простору Family Quest Кристина Клецька, що організовує свята для дітей та підлітків вже понад 10 років.

Kristina

 

 

 

 

Фрази     «Я     не хочу аніматорів», «Я вже дорослий»,     «хочу хайпове свято», – я все частіше     чую в своїй роботі. Діти від 8 років     мають свої вподобання щодо свята, і це     не просто аніматори та кафе, а день     народження, на якому можна відірватися,     познімати круті відео, і відчути себе     дійсно на рік дорослішим! 

 

 

 

 

Як догодити дитині та де відсвяткувати?

По-перше, треба поговорити з дитиною та все ж таки зрозуміти, як вона уявляє своє свято. В моїй компанії є одне головне кредо «Ми можемо зробити ВСЕ!», навіть якщо ваша дитина хоче квест на конях, це цілком можливо.

По-друге, головним режисером свята має бути дитина, адже настрій свята задає вона. Дітям вже з 8 років не цікаві аніматори, нове покоління розвивається набагато швидше, батьки не встигають за трендами, що створюють вже наші діти. Я щодня організовую свята для дітей, і зрозуміла давно, що діти хочуть здаватися дорослими у своєму оточенні.

Команда Family Quest розробила свята для дітей нового покоління, від яких у дітей перехоплює подих, вони приходять до нас за чимось унікальним, яскравим, новим, і ми це створюємо.

Як зацікавити дитину?

Одного разу до мене прийшла дівчинка з мамою, що планували відсвяткувати день народження, але не могли знайти щось особливе. І на питання «Як ти хочеш відсвяткувати свій день народження?» вона сказала, що хоче круту тік-ток вечірку, але не дитячу, а як для дорослих. І знаєте, нам прийшла ідея зробити клуб для дітей, а саме Neon Dance Club. Який вміщає в себе професійну апаратуру, світломузику, неонове освітлення, ведучого, з конкурсно-ігровою програмою, діджея, що вмикає тільки топові пісні, бармена, який робить авторські безалкогольні коктейлі прямо на очах гостей. Зараз це вже не ідея, а реалізований проєкт, який до душі дітям різного віку. І не менш важливо, така програма має доступну ціну.

Також, щоб додати до свята атмосферу справжньої пригоди, ми пропонуємо дітям авторські квести з акторами по всьому ТЦ GORODOK Gallery. Це дуже масштабна гра у реальному часі. Кожен учасник отримує свою роль та унікальну місію, яку треба виконати протягом визначеного часу. Ви уявляєте рівень адреналіну та жаги до перемоги? А яке щастя та задоволення отримують діти у фіналі, коли усі цілі досягнуті… Це справді неймовірно!

І ми не забуваємо, що у кожному святі потрібен бути шалений драйв. Для цього створено космічний лабіринт зі справжніми лазерними боями. Діти не просто бігають з лазерною зброєю, а стають учасниками гри-стратегії, де потрібно діяти у команді. Кожну гру супроводжують наші актори-ведучі в образах популярних дитячих героїв. Прибульці, Майнкрафт, Among Us, ми маємо більше ніж 30 сценаріїв лазертагу.

Якщо ви ще не знаєте де і як провести День народження сучасної дитини, квест-простір Family Quest у ТЦ GORODOK Gallery – ідеальний варіант для свята «у тренді»!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *