Ще одна пара, яка розповіла свою історію кохання, Карина разом з чоловіком Глібом Грек.

Ще однією парою, яка розповіла свою історію кохання, стала лікар акушер-гінеколог і блогер Карина Грек разом з чоловіком Глібом Грек.

Вони познайомилися, коли їм ледь виповнилося 9 і 10 років, на тенісному корті. А міцна дружба стала чудовим фундаментом для створення сім’ї. Гліб та Карина зараз вже багатодітні батьки, виховують двох синів і доньку.

Як це будувати сім’ю з кращим другом дитинства, давайте дізнаємося докладніше.

Про початок стосунків Карини та Гліба

Карина: Ми зустрілися зовсім юними і мало що знали і розуміли про кохання. Маю на увазі, що досвіду зовсім не було, але уявлення про сім’ю у нас вже сформувалося на той момент. На початку ми багато дізнавалися один про одного, були друзями.
Гліб: Кожен взяв «на замітку» іншого (сміється Гліб).


Про прикраси Карини

Карина: Так як я лікар і проводжу багато часу з пацієнтами, на оглядах, прикраси надягаю вкрай рідко. З постійного – обручки з заручин та весілля. Це символ нашої любові, пам’ять пропозиції руки і серця, весілля.

Так як це багато значить для нас, ми обидва носимо обручки.

Гліб: Це справді так. Ми навіть обручки стали міняти місцями з однієї руки на іншу щоб якось рівномірно «зношувати пальці». Через роки у мене вже слід від кільця постійний утворився. (Сміється Гліб).


Про символізм прикрас Карини

Карина: У нашій родині прикраси це не рідкість, і не новизна. Для мене особисто, прикраси повинні нести сенс.

Ось, наприклад, обручки – символ. Ланцюжок з іменами моїх дітей, теж символ.

Ще є таке бажання – придбати до обручок третю, вона буде означати материнство. Тобто, коли я дивлюся на ці прикраси, вони несуть для мене і глибину, і теплі спогади, і різні життєві етапи.

Про обручки Карини і Гліба

Карина: Я рада, що ми обрали саме ті, які у нас є зараз. Просто пройшло вже багато років і вони до сих пір стильні і подобаються мені.

Безумовно у Гліба більш чоловіче кільце за стилістикою, а у мене більш ніжне…


Про ставлення до ювелірних прикрас

Карина: Ви знаєте, дуже спокійне. Можу сказати, що перевагу я віддаю класичним металам: золото, срібло.

Багатодітні мами мене зрозуміють – складно носити сережки або кольє, маючи малят. Вони часто смикають їх, і є ризик зіпсувати. Але мені подобаються красиві, стильні прикраси. Коли ми кудись ходимо з чоловіком, я люблю підбирати прикраси. Мені подобаються продумані образи, в яких прикраси підкреслюють і завершують вигляд.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *