SPORT CITY outlet

SPORT CITY – національна мережа спортивних мультибрендових магазинів одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку та спорту.

Компанія SPORT CITY була заснована в 2001 р. І входить до ТОП-3 національних спортивних мереж України.

Більш ніж 20-річна історія SPORT CITY – це більше 35 магазинів в 29 містах. Щороку магазини мережі відвідує понад 2 мільйони клієнтів. Наразі SPORT CITY активно розвиває свій бізнес в Україні, відкриваючи нові роздрібні магазини.

Широкий асортимент постійно поповнюється новою продукцією всесвітньо відомих торгових марок: Adidas, Asics, Nike, Puma, Under Armour, Columbia, Jack Wolfskin, Skechers, The North Face, Arena, 47 Brand, New Balance, Radder, Evoids і ін. SPORT CITY виступає гідом серед світових брендів і модних тенденцій в сфері спортивного та повсякденного одягу, взуття і аксесуарів. Колекції одягу, взуття та аксесуарів для всієї родини подобаються клієнтам через наявність пропозицій, які мають постійні знижки до 70% впродовж усього року.

SPORT CITY активно популяризує цінності здорового способу життя, відданості спорту та активного відпочинку. Також прагне надихати людей досягати нових перемог і вершин, як в спорті, так і в житті.

Обирай краще для себе!