ЛАБОРАТОРІЯ УКРАЇНСЬКОСТІ. Четверта зустріч. «Мобілізація лідерства»

ЛАБОРАТОРІЯ УКРАЇНСЬКОСТІ.
Четверта зустріч. «Мобілізація лідерства»
13 лютого 2024, 10:00 – 12:00
«ВЕЖА на Почайні», просп. Степана Бандери, 23, 3-й поверх ТЦ GORODOK Gallery
Мобілізація… Застрягла у старій системі, не пройшла пафосу популізму. Примусила подивитись їй прямо у вічі і знайти її сіль, себе, своє ставлення, своє місце і роль у цій війні. Про що вона? Звісно, не про примус, насилля і заклання. Це зброя наших ворогів. А що є стягом нашої свободи? Можливо, чесність і мудра виваженість? Здатність бачити суть? Цілісна взаємодія?
Розумна мобілізація необхідна і давно вже назріла. Вона не робить виключень і торкається кожного. І всіх разом одночасно у нашому спільному житті. Така правда життя відкрилася нашою силою у лютому 2022-го. І ми у ній впізнали себе. Тож маємо знайти себе остаточно і дати відповідь.
Запрошуємо на чергову зустріч Лабораторії українськості видавництва «Колесо Життя», де спробуємо разом дослідити сутність цілісної мобілізації, її умови і складники:
– Суть мобілізації в житті людини.
– Лідерство воїнське і цивільне: спільне і різне.
– Визволення власної свідомості.
Запрошені експерти*:
1. Геннадій Друзенко – юрист, волонтер, співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова (ПДМШ).
2. Андрій Зелінський = військовий капелан, співзасновник Української академії лідерства, автор книг «Семенові зорі», «Анатомія Воїна», «Соняхи», «Моя мандрівка у країну морпіхів».
3. Олександр Сосницький – військовий командир, підприємець, волонтер.
*Перелік доповнюється.
Стежте за анонсами, долучайтеся до обговорень! Разом переможемо!
Участь – донат від 100 грн.
Реєстрація обов’язкова https://forms.gle/jxPdK9Eysc8kJUKv9
*Перелік запрошених експертів може змінюватися і доповнюватися. Стежте за анонсами на наших сторінках у соціальних мережах

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *