Концертна шоу програма «Кіносимфонія» від Наоні

Концертна шоу програма «Кіносимфонія» — це найкращі саундтреки до фільмів в особливому українському звучанні, костюмовані перформенси та вражаюча кругова відеопроекція!
Важко знайти в нашій країні людину, яка не знає НАОНІ Оркестра. А кожен, хто хоч раз був на їхньому виступі, розуміє наскільки унікальним є цей колектив.
НАОНІ – це унікальні інструменти, які в такому поєднанні не звучать більше в жодному музичному проекті світу і в руках справжніх майстрів-віртуозів творять заворожуючу звукову палітру!
Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.
А тепер уявіть оркестрове звучання музики з відомих світових кіно-хітів зі звуками дримби та окарини, цимбал та бандури, трембіти та сопілки…
Тепер помножте це на 40 музикантів, які мелодії з «Гаррі Поттера», «Одного разу в Америці», «Хрещений батько», «Гра престолів» або «Імперський марш» із «Зоряних війн» передають з особливою українською звуковою ідентичністю в неймовірній оркестровій палітрі!
Уявили? Ні, це не все! Додайте сюди ще кругову проекцію відеоряду, коли ви повністю поринаєте в атмосферу «КіносимфоніЇ»!!!
І це можливо ТІЛЬКИ в просторі Pochayna Event Hall, куди ми вас запрошуємо насолодитися цим неповторним шоу!
Чому варто послухати відомі саундтреки до фільмів в оригінальній інтерпретації НАОНІ?
1.Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
2.Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
3.Феєричне виконання та винятково живий звук
4.Вражаюча кругова відеопроекція
5.Костюмовані перформенси

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *