Новими героями Історій Кохання в Ювелірному кварталі ТЦ GORODOK gallery стала акторська родина Валентина та Костянтин Войтенко.

 

Новими героями Історій Кохання в Ювелірному кварталі ТЦ GORODOK gallery стала акторська родина Валентина та Костянтин Войтенко. Вони розповіли свою зворушливу і смішну історію.

Про те, як Костянтин зробив пропозицію

Ой це було дуже мило та весело одночасно. Я частково підозрювала, звичайно. Це було у відпустці. Але незвичайним було те, що Костик нехарактерно довго обирав готель, потім номер і взагалі був дуже педантичний, зазвичай все відбувається швидше і простіше.

Але! Йому вдалося приспати мою пильність, тому що до кінця відпочинку я вже забула про все і просто насолоджувалася поїздкою, а пропозиції все ще не надійшло (сміється Валентина).


І вже майже перед від’їздом це сталося! Було красиво, романтично, і справді несподівано. Найзворушливішим був фотоальбом, який Костик зробив. Там були зібрані всі наші фотографії з початку стосунків, кожна була вклеєна, і супроводжувалася розповіддю. Це було мило, я плакала і була зворушена до глибини душі. Ну і звичайно, сказала: «ТАК!»


Про обручки Валентини і Костянтина

У нас дуже мінімалістичні обручки. Ми, як і багато хто напевно, планували носити їх кожен день, з будь-яким образом, тому обирали дуже універсальні. До слова, ми і правда носимо їх кожен день. Незважаючи на те, що ми обидва актори, і на майданчику міняємо обручки (не знімаємося зі своїми), все одно носимо. Це важливо для нас обох. І це єдина прикраса, яку я ношу кожного дня.


Про дочку а її любов до прикрас

Нашу доньку звати Емілія. Їй 4,5 роки.

Емілька, звичайно, любить прикрашання (посміхається Валентина). У цьому вона не дуже схожа на мене. У неї дуже багато різних дрібничок, звичайно ще поки дитячих, тому що вона ще маленька, і купувати дорогі прикраси рано. Але я б хотіла, аби вона зібрала свою колекцію ювелірних виробів. За своїм смаком, стилем та історією. Це ж завжди так цікаво, коли через деякий час, ти береш каблучку або сережки, і згадуєш як і коли воно з’явилося.

Про ювелірні вподобання Валентини

Я люблю все мінімалістичне. Мої прикраси це виключно біле золото, ніяких інших кольорів металів я не ношу.

Біле золото візуально «легке» та універсальне, на мій погляд.


Про ставлення до прикрас

Моя особиста колекція дуже маленька. І якось у нашій родині не дуже прийнято щось зберігати та передавати з поколінь у покоління. Але потрібно сказати, що ті, прикраси, які у мене є – все знакові, і з кожним пов’язана якась своя історія.

А з віком, я стала ще більш зосереджено обирати та хочу аби кожна прикраса мала смислове навантаження. Сьогодні, для мене, це не просто піти і купити щось, що через сезон набридне або забудеться.

Ми з Костиком люди вражень та емоцій. І часто обираючи, між матеріальним і не матеріальним, віддаємо перевагу не матеріальному: подорожам, наприклад.
Але якщо це покупка обручки або кулона, то з ним часто пов’язаний якийсь привід або передісторія.

І мені здається, це чудово. Адже іноді менше та краще (посміхається Валентина).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *