Стиліст Ганна Пономаренко поділилася своєю історією кохання з чоловіком Іваном Чоботарем, і заодно розповіла про тренди ювелірних виробів.
Про тренди в ювелірних прикрасах
Важливо розуміти, що ювелірні тренди змінюються повільніше, ніж тренди в одязі.
Сьогодні в моді комбінування прикрас: металів та кольорів. Класика в поєднанні трендів, наприклад, масивні ланцюги, складні плетіння, об’ємні сережки, кулони, ланцюжки різної довжини, які, до слова, зараз носять багатошарово.
Також в моді геометрія та асиметрія. Важливо зауважити, що такі прикраси підходять усім дівчатам! Незалежно від стилю. Лаконічні або, навпаки, акцентні асиметричні та геометричні форми роблять будь-який образ більш цікавим.
В обручках сьогодні існує тренд змінювати обручки кожні 5-10-15 років. На річниці. Я ставлюся дуже позитивно до такої моди. Адже у вас змінюється смак, стиль, матеріальний достаток зрештою. Чому б не відобразити цю «еволюцію» в ювелірних прикрасах? (Посміхається Анна).
Поради щодо вибору прикрас від стиліста
- Якщо ви тільки починаєте збирати свій ювелірний гардероб – почніть з бази. Це класика: тонкі, лаконічні обручки, сережки, браслети, мінімалістичний дизайн, що легко поєднується з будь-якими образами.
- Не рекомендую носити комплекти та набори, тобто кільце, сережки та ланцюжок з одного набору. Це вчорашній день. Сьогодні рекомендується розділяти комплекти та додавати в образ стилістичні акценти. Простіше кажучи, в тренді доповнення.
- Не раджу носити якийсь вид прикрас соло. Навіть якщо це улюблений кулон, який дорогий вам як пам’ять. Такий образ може виглядати «порожньо». Я рекомендую додати до нього щось ще, наприклад, сережки або браслет.
- Звичайно, все залежить від контексту! Якщо у вас запланований вечірній захід і єдиною прикрасою до сукні буде діамантове кольє – цього досить! Тому до всього потрібен розумний підхід.
- До речі, про діаманти та будь-які великі камені! Золоте правило – особливо привабливо вони виглядають при штучному освітленні, тому їх краще залишати на вечірні заходи. А вдень обирати більш лаконічні. Це теж можуть бути діаманти, але іншого розміру.
- До будь-якого стилю можна підібрати свої ювелірні прикраси! Немає такого стилю, де нікуди вписати обручку або браслет. Експериментуйте, вивчайте, звертайтеся за допомогою до стилістів, і ви неодмінно знайдете своє!
Аксесуари – важливий елемент індивідуального стилю. Їх не варто недооцінювати. Часто наші прикраси це символіка, історія та пам’ять. Ми самі наділяємо прикраси цими історіями. І тоді це вже не просто кільце або сережки, а те, що хочеться передати дітям та онукам.
Про особисті переваги в ювелірних прикрасах
Я люблю все помітне, яскраве та сміливе. Мої особисті фаворити – обручки, сережки та браслети. Я легко поєдную біжутерію та класичні ювелірні вироби. Люблю гладкі метали, і асиметричні форми.
Про пропозицію чоловіка
Ми з чоловіком разом вже 10 років, а в шлюбі – 7.
Про пропозицію можу сказати, що це було в лютому. Звичайно, на День Святого Валентина. Ми сиділи в ресторані, і чоловік підніс подарунок. Це було несподівано, але на той час, ми вже були разом якийсь час, і я розуміла, що хочу прожити з цією людиною життя. Я була готова, і пам’ятаю навіть не чекала самого питання – відразу сказала: «Так!» (Сміється Ганна).
Про власні обручки Анни
Ми обрали класичні обручки з білого золота, з гладкою поверхнею. Але треба сказати, що у чоловіка трохи інший дизайн. У нас різний стиль, тому обирали різні.
Але ми обидва не віримо в стереотипи, тому не вважаємо, що обручки обов’язково повинні бути однаковими. Я думаю, що символізм існує тільки той, в який ми самі віримо. А прикраси повинні говорити в першу чергу про мене, як про особистість, а не бути просто прикрасами.
Про сімейні та пам’ятні прикраси Анни
На весілля дідусь подарував мені сережки та кулон. Ці прикраси дороги мені як пам’ять, і я ставлюся до них дуже дбайливо. Кулон, на жаль, мені не вдається вплести в образи, а ось сережки я обожнюю! Сьогодні вони вже вінтажні, і відмінно поєднуються з моїм гардеробом.
Поради стиліста, якщо ви обираєте обручки для своєї коханої
Є багато міфів про те, як «правильно» обрати обручку (сміється Ганна).
Наприклад, що вартість обручки повинна бути дорівнює кільком заробітним платам нареченого. Або що це обов’язково повинен бути діамант. Або що обручка має бути виключно рівною, щоб життя складалося «рівно».
Як стиліст, і як дівчина, я вважаю, що це все дурниця. Головне у виборі – ваш смак, щирість і то, чому ви хочете зробити пропозицію обраниці. Якщо вас мотивує любов і бажання прожити з цією людиною життя – цього достатньо, щоб обрати красиву каблучку (посміхається Аня).
А якщо говорити предметно – щоб не потрапити в незручну ситуацію варто звернути увагу на те, які прикраси у вашої дівчини в скриньці. Зверніть увагу на її стиль в цілому. Якщо вона любить яскравий та незвичайний одяг – імовірно ви можете обирати сміливий ювелірний виріб. Якщо вона навпаки – мінімаліст і дуже стримана в стилі, то швидше за все, їй підійде лаконічна, тонка обручка. Це класика на всі часи.
Немає універсальних порад для всіх. Обирайте для себе і під себе. Пізнавайте себе.