ТЦ GORODOK запрошує до Ювелірного кварталу для знайомства з цікавими історіями кохання відомих пар!

Кожна велика подія у житті не обходиться без ювелірної прикраси: дні народження, заручини, весілля тощо.

Класичний ювелірний виріб – це неодмінна частина жіночого гардероба. А каблучки, сережки, кулони, браслети ми збираємо у персональні колекції, кожна з яких має свою історію, легенду та емоції.

Вас чекають 7 історій, які розповідаються від першої особи, зі своїми смішними та зворушливими моментами. Всі наші герої такі різні, і вони напевне не залишать вас байдужими!

Своєю історією кохання сьогодні поділилися блогер Віта Булана і Макс Дурдас.

Про вподобання у виборі прикрас

Віта Булана: я віддаю перевагу тільки класичним ювелірним прикрасам. Зокрема, золоту. До біжутерії ставлюся нормально, але не купую для себе. Вважаю, що класичні ювелірні прикраси – це все-таки внесок у стиль, імідж.

Про стилістику прикрас Віти Буланої

Купівля прикрас для мене – це завжди «гра в довгу». Я хочу, щоб прикраси поєднувалися з усіма речами у гардеробі, і між собою. Намагаюся вибирати класичний дизайн. Люблю, звичайно, дорогоцінні камені, діаманти, наприклад (сміється).

Хоча потрібно сказати, що у дизайні я люблю щось незвичайне. Кожен раз роздивляюся вітрини ювелірних крамниць і обираю щось химерне, але купую завжди щось класичне (посміхається).Про ювелірні традиції у родині Віти

Наша з Максом сім’я ще молода, тому ми свої традиції тільки створюємо. Звичайно, я збираю різні прикраси, і мрію, що вони залишаться нашим дітям, а потім і онукам. Це ж так чудово, коли у родині є свої історії! А історії кохання тим паче! Що може передати краще історії кохання батьків, ніж ювелірні прикраси? Кожна каблучка, сережки, браслет несуть у собі спогади.

Про ювелірний гардероб

У моїй колекції більше каблучок. Якось звичніше прикрашати руки. На другому місці – сережки. Раніше більше любила браслети, але зараз менше звертаю на них увагу.

Взагалі, у нас з Максом є традиція дарувати прикраси на великі свята: дні народження, новий рік, наприклад.

Макс: до речі, ми намагаємося вибирати ті прикраси, які доповнюватимуть одна одну і створюватимуть комплекти. Це зручно, Віті подобається універсальність.

Про вибір обручки

Віта:

Пропозицію Макс зробив влітку, у червні, і обручки ми вибрали класичні. Ми обидва носимо їх кожен день, і нам було важливо, щоб вони поєднувалися з усім.

Макс:

До речі, обручки ми вибрали досить швидко, – я просто довірився смаку Віти (посміхається).Історія пропозиції руки і серця Макса і Віти

Віта:

Наші відносини почалися на ТБ-проєкті «Серця трьох» і ось уже 5 років ми – сім’я (посміхається).

Макс:

Мені не потрібно було багато часу, щоб зрозуміти, що хочу прожити життя з Вітою. Вона – моя людина. Тому вже за рік я зробив їй пропозицію.

Віта:

Про це, до речі, є цікава і кумедна історія, про яку Макс не знає! Ви маєте ексклюзивний матеріал! Коли Макс готувався робити мені пропозицію, я про це вже знала.

Макс:

Як?

Віта:

Я випадково знайшла обручку, але вирішила промовчати, щоб твій сюрприз не зіпсувався. Але для мене цей момент був дуже зворушливим! Я, звичайно, відразу ж розповіла мамі. Вона і пораділа за нас, і почала переживати. Загалом, ми всі дуже чекали моменту пропозиції. І, до речі, мама мало не зіпсувала сюрприз! Вона попросила показати обручку до того, як Макс вручив її мені. Простіше кажучи, всі все знали, і трималися як могли (сміється).
Про почуття і переживання після пропозиції

Перша емоція – радість і хвилювання. І хоча я ніби знала, все одно відчула момент величезного щастя. Хто б що б не казав – кожна дівчина хвилюється у такі моменти. Це один з найбільш пам’ятних днів мого життя. І, до речі, кожен раз, коли я дивлюся на свою обручку, згадую цей день і ті почуття. Дуже хочу, щоб ця історія стала сімейною і передавалась нашим дітям разом з нашими обручками.

До речі, на п’яту річницю, яка буде у цьому році, ми з Максом плануємо оновити кільця. І з радістю приїдемо подивитися бренди Ювелірного кварталу ТЦ GORODOK.


Дякую за сприяння під час знімання ювелірному бренду ZARINA і CASTA jewelry club.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *