Фельденкрайз. Тілесна практика за методом Моше Фельденкрайза 14 грудня

Єдина у Києві офлайн-група продовжує заняття.
Наступна зустріч – 14.12 о 19:00 у залі AKTORSTVO у Pochayna Event Hall.
Метод Фельденкрайза – це система фізичних та рухових вправ, розроблена ізраїльським ученим та інженером Моше Фельденкрайзом. Він розроблений для того, щоб допомогти людям покращити свої рухові навички, усвідомленість свого тіла та загальний добробут.
Метод Фельденкрайза базується на уявленні про те, що рух – це не тільки фізичний акт, а й складний процес, що включає мозкову діяльність, нервову систему і сприйняття. Через специфічні вправи та рухи цього методу, учасники навчаються більш ефективно та гармонійно рухатись, покращуючи свою поставу, координацію та гнучкість.
Особливо корисним метод Фельденкрайза може бути для людей із сидячою роботою або високим рівнем стресу. Тривале сидіння та стрес можуть призводити до напруги в м’язах, поганій поставі і навіть болям у спині та шиї. Метод допомагає розвинути усвідомленість рухів та визначити оптимальні для себе пози, що сприяє зменшенню напруги та покращує загальний стан тіла.
Звичайно, важливо пам’ятати, що ефективність будь-якого методу залежить від індивідуальних потреб та особливостей. З ними вам допоможе розібратися спікер-тренер, який проводить заняття.
Спікер-тренер: Андрій Венглюк, спеціаліст із методу Фельденкрайза. Має вищу медичну освіту за спеціальністю “Фізичний терапевт”. Провів понад 1000 годин консультацій.
Для комфортного заняття потрібний зручний теплий одяг, адже передбачається мінімальна рухливість на карематі (брати з собою каремат не потрібно, у нас є свої новенькі).
Де: зал AKTORSTVO у Pochayna Event Hall, просп. С. Бандери, 23, 3-й поверх (вхід із ТЦ Gorodok Gallery, ліфт за магазином BROCARD).
Коли: 14 грудня 2023 19:00
Вартість від: 300 грн., в день заняття – 400 грн., кількість місць обмежена.
Як пройти до зали Aktorstvo: https://youtu.be/CrKU87GaAQI
Посилання на подію: https://feldenkrais.koleso-gizni.com.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *