Дорогоцінний комплімент до Весни

Навесні будь-що може змінитися на краще. Якщо, звісно, ви цього потребуєте, і якщо ці зміни є серед ваших бажань. Ви теж здатні до змін. Внутрішніх або зовні.

До того ж, часто саме внутрішні зміни знаходять відображення у зовнішності. Чого ви прагнете цієї весни? Готові оновити стиль? Спробуймо разом!

 

З 17 лютого по 13 березня компанія AURUM запрошує придбати ювелірні прикраси, завдяки яким ви не залишитесь без компліментів та захоплених поглядів!

 

Акція “Дорогоцінний комплімент до Весни” збільшує розмір знижки на всі золоті та срібні сережки. Навіть з дорогоцінної групи. Ця знижка складатиме 23% + дисконт клієнта. А на срібні сережки навіть більше – 25%+ дисконт клієнта!

 

Та й інші золоті та срібні прикраси без уваги не залишаться. Знижка на золото – 21% + дисконт клієнта, срібло – 20% також + дисконт клієнта.

Усі ці знижки дійсні, за винятком товарів із фіксованими цінами. Все просто.

Але це ще не все! Бонусні бали, нараховані нашим клієнтам раніше, можуть використовуватися у якості додаткової знижки на золоті каблучки, сережки, підвіски та обручки.

 

На золоті обручки надається акційна ціна за 1 грам від 1449 грн.

 

Акційна цінова пропозиція 1449/1499/1599/1699 грн за 1 грам на золоті прикраси дійсна! Шукайте Їх за стікерами жовтого, червоного, помаранчевого кольорів. Срібні прикраси – за кольоровими бірками і стікерами сірого кольору. Відповідно знижка 50% та 35% до ціни, вказаної на бірці. Виключенням є лише прикраси з дорогоцінними вставками.

 

На  ікони, обереги, дитячі подарунки, срібло категорії «Ексклюзив» надається знижка 10%. І теж не без дисконту клієнту.

 

Це той самий момент, той самий знак, на який ви чекали!

 

AURUM дає лише надійні обіцянки, чесні знижки та вигідні пропозиції. Приєднуйтеся до нашої міцної родини клієнтів. І ми доведемо, що вашим мріям час стати реальністю!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *