Чек зберігай – Iphone вигравай

Зроби покупку в ТЦ Gorodok gallery на суму від 1000 грн та вигравай Iphone 12! Акція триває з 2 по 27 листопада. 
Потрібно лише здійснити покупку в ТЦ Gorodok gallery на 1000 гривень одним чеком, заповнити анкету та взяти участь у розіграші, більше чеків більше шансів виграти.

Офіційні умови акції:

Рекламно-маркетингова акція  з розіграшом призів (далі «Рекламна акція») проводиться з метою привернення уваги споживачів до ТЦ «GODOK GALLERY» (м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 23)

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ

 1. Строки і місце проведення Рекламної акції

 

 • Рекламна акція проводиться в приміщенні ТЦ «GORODOK GALLERY», який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Степана Бандери, буд. 23.
 • Строк проведення акції з 02.11.2020р. до 27.11.2020р.
 • Розіграш ПРИЗІВ буде проводитися 27.11.2020р. о 19:00 в онлайн форматі в прямому ефірі в профілях ТЦ “GORODOK GALLERY” в соціальних мережах:

Instagram – gorodok_gallery

Facebook – Gorodok Gallery

 • Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінити час і строки проведення розіграшу, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).
 1. Порядок реєстрації учасників Рекламної акції

 

 • Реєстрація учасників проводитиметься в визначені цими правилами строки, при придбанні товарів на суму від 1000,00 грн. одним чеком, у всіх магазинах, ресторанах, торгових точках ТЦ ” GORODOK GALLERY” (далі – магазини), крім обмежень, визначених п.2.2. цих правил.
 • В акції не беруть участь чеки за поповненням мобільних телефонів, переказ коштів, та інші фінансові операції.
 • Щоб стати учасником Рекламної акції покупцеві необхідно:
  • здійснити покупки одним чеком, незалежно від кількості товарів в чеку, в будь-якому магазині, ресторані чи іншій торговій точці (далі – магазині) ТЦ «GORODOK GALLERY» на суму не менше 1 000.00 грн. (крім обмежень визначених в п.2.2. цих правил);
  • при здійсненні покупки отримати у продавця магазину анкету учасника акції;
  • заповнити анкету учасника акції та залишити заповнену анкету у продавця магазину, або в боксі для анкет у прикасовій зоні Гіпермаркету «FOZZY»
 • Реєстрація учасників розіграшу завершується  27.11.2020р. о 18:59
 • Зареєстрований учасник акції бере участь у розіграші, що проводиться в рамках Рекламної акції, за умови дотримання строків реєстрації та інших умов, передбачених цими правилами.

 

 • Учасник Рекламної акції може зареєструвати для участі в акції необмежену кількість чеків   магазинів  ТЦ «GORODOK GALLERY».
 • Один чек може бути зареєстровано для участі в розіграші лише один раз. Повторна реєстрація одного і того ж самого чека забороняється.
 1. Право на участь Рекламній акції
 • Право на участь в розіграші в рамках Рекламної акції мають повнолітні зареєстровані учасники акції.
 • У Рекламній акції не мають права брати участь неповнолітні, обмежено дієздатні, недієздатні особи.
 • Учасник втрачає право брати участь в Рекламній акції та у розіграші, в разі повернення товару, чек на придбання якого зареєстрований для участі акції.
 • У Рекламній акції забороняється брати участь співробітникам та представникам магазинів ТЦ «GORODOK GALLERY», клінінгових, охоронних і будь-яких інших організацій, причетних до проведення Рекламної акції, а також пов’язаними з ними особами та членами їх сімей.
 • Організатор Рекламної акції має право відмовити в реєстрації учаснику Рекламної акції та/або анулювати статус Головного переможця та відмовити у вроченні Головного призу в разі порушення ним правил проведення Рекламної акції, або в разі виникнення підозр у порушенні учасником правил проведення Рекламної акції. Організатор Рекламної акції не зобов’язаний надавати пояснення та/або підтвердження порушення правил учасником акції.
 1. Призи Рекламної акції

 

 • Призи Рекламної акції надаються партнерами «GORODOK GALLERY».
 • Під призами мається на увазі право викупу виграшу за 1,00грн в т.ч. ПДВ.
 • Виплата грошового еквіваленту вартості призу або заміна його іншим благом, заохоченням, тощо, не допускається.
 • В акції розігруються:
 1. Мобільний телефон Iphone12 Apple від голoвного партнера акції магазиу «ФОКСТРОТ»
 2. Інші призи від наших партнерів.

 

 • Організатор Рекламної акції має право змінити кількість або склад призів, що розігруються, попередньо поінформувавши про таку зміну на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (wgorodok.ua).
 • Кількість призів є обмеженою.
 1. Порядок проведення розіграшів

 

5.1. Розіграш призів проводиться серед зареєстрованих учасників Рекламної акції,

5.2. Визначення учасників, які отримають право на отримання призу (далі – Переможці), здійснюється шляхом  випадкового вибору анкет учасника акції у лототроні.

5.3. В процесі розіграшу визначається Головний переможець та 4 резервних переможця

5.4. Якщо Головний переможець не відповідатиме правилам участі в акції, Головним переможцем стає перший резервний переможець.  Якщо резервний переможець, який став Головним переможцем не відповідатиме правилам участі в акції, Головним переможцем стає відповідно наступний резервний переможець.

5.5. Результати розіграшу оголошується через 5 робочих днів після проведення розіграшу на сайті ТЦ «GORODOK GALLERY» (www.gorodok.ua) а також у профілях ТЦ “GORODOK GALLERY” в соціальних мережах:

Instagram – gorodok_gallery

Facebook – Gorodok Gallery

Результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

5.6. Головний приз вручається особисто, за наявності оригіналу чеку, номер якого вказаний в анкеті учасника, що перемогла  та документу, який посвідчує особу.

Організатор Рекламної акції залишає за собою право змінювати дату, час і умови Рекламної акції, попередньо повідомивши про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua).

Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за не проведення Рекламної акції в разі повідомлення про це учасників, шляхом розміщення даної інформації на сайті ТЦ “GORODOK GALLERY” (www.gorodok.ua), або в разі настання обставин непереборної сили.

Організатор не несе відповідальність за: не ознайомлення з даними Правилами розіграшу; не ознайомлення з фондом призів і умовами їх отримання; не можливість отримання призів  розіграшу відповідними Переможцями розіграшу у зв’язку з відсутністю коду-підтвердження учасника акції (в електронному чи роздрукованому вигляді) та оригіналу чеку, на підставі якого учасник зареєстрований, документу, який посвідчує особу.

Беручи участь у рекламній акції, кожен учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації організатором з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Факт заповнення анкети на участь в розіграші учасника Рекламної акції на сайті        означає повну згоду учасника з усіма правилами проведення Рекламної акції, а також згоду на використання, зберігання і обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», з маркетинговими, а також іншими цілями, що не суперечать чинному законодавству України (у тому числі шляхом їх передачі третім особам).

Організатор Рекламної акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої в процесі проведення Рекламної акції інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, захисту персональних даних. Надання інформації іншим особам можливе лише на підставах і в порядку, визначеному чинним законодавством України.,01

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *