Благодійний фестиваль-ярмарок

19 листопада 2022 року відбудеться благодійний фестиваль-ярмарок «РАЗОМ МИ – СИЛА» від ТЦ GORODOK Gallery та Family Quest. Наша ціль: зібрати кошти на реанімобіль для 53-ї медичної роти бригади ЗСУ. На благодійному ярмарку за донат ви матимете змогу придбати крафтові товари від українських виробників та лоти від магазинів ТЦ GORODOK Gallery. Родзинкою заходу стане розіграш футболки з автографом футболіста Олександра Зінченка.

Правила розіграшу:
1. Розіграш проводиться ФОП Олефіренко Кристина Геннадіївна (Family Quest)
2. Учасниками розіграшу можуть бути будь-які особи віком від 18 років, які виконали всі умови, необхідні для участі, що тут зазначені. Учасниками розіграшу не визнаються й не мають права брати участь у розіграші співробітники ФОП Олефіренко Кристина Геннадіївна та особи, які не відповідають умовам або не виконують умови розіграшу.
3. Для участі в розіграші, учаснику необхідно виконати всі наступні умови (дії):
3.1 Зробити внесок від 100 гривень (ста гривень) на карту Monobank та вказати особистий номер телефону в коментарях до платежу або pробити внесок від 100 гривень (ста гривень) готівкою промоутеру з реєстрацією учасника на місці через гугл-форму.
3.2 Номер картки Monobank 5375 4112 0049 2663 на імʼя Олефіренко Кристина Геннадіївна.
4. Період проведення акції: 01 листопада – 19 листопада 2022 року.
5. Результати розіграшу будуть оголошені 19 листопада 2022 року в період з 16:00 до 18:00 під час благодійного ярмарку в ТЦ GORODOK Gallery.
6. Розіграш проводиться за допомогою ресурсу Random.org.
Результати визначення переможців розіграшу є остаточними й оскарженню не підлягають.
7. Для того, щоб отримати приз, необхідно відповісти на дзвінок від ведучого заходу, протягом 5 хвилин. У випадку неможливості зв’язатися з переможцем, розіграш проводиться повторно.
8. Учасник розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно й самостійно. Учасник розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності й наслідків, пов’язаних із можливою участю в розіграші та отриманням Призу. Беручи участь у розіграші, кожен Учасник засвідчує й підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден із цими Правилами та буде їх дотримуватись, що він ознайомлений із правами, які стосуються його персональних даних, а також із тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Family Quest та ТЦ GORODOK Gallery на свій розсуд.
9. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Зміна та доповнення Правил розіграшу неможлива.
10. Організатор залишає за собою право вносити зміни в умови акції в залежності від непередбачуваних або інших обставин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *